Similar lots by type
-
#478
Een geisha en een leeuw van gesculpteerd Chinees ivoor op een houten sokkel. Schade aan de staart van de leeuw.
Geisha et lion en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail chinois. Queue du lion à réparer.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#19
Een klok van messing en smeedijzer. De wijzerplaat wit geëmailleerd en met Romeinse cijfers. Bovenaan een haan en twee duiven in koper. Met gewichten (kleine wijzer te herstellen). Vroeg XIXde eeuw.
Pendule en laiton et fer forgé. Cadran émaillé blanc aux chiffres romaines. Surmontée d’un coq et deux pigeons en cuivre. Avec poids (aiguille des heures à réparer). Première partie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#599
Een schemerlamp op een massief ivoren voet.
Lampadaire sur piétement en ivoire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#538
Een Afrikaans houten beeld. Songye.
Sculpture en bois africaine. Songye.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 160 -
#528
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté représentant des lapins.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#405
Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XV-stijl en een dito spiegel in Georgian stijl.
Petit miroir à cadre doré de style Louis XV, ainsi qu’un autre de style Georgian.No longer availableDim. H. 64 -Estimate: € 40 / 50 -
#421
Een klein mahoniehouten koffertje met koperen handvat en sleutelplaatje.
Coffret en bois d’acajou cendré. Poignée et cache serrure en cuivre.No longer availableDim. 11,5 x 27,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#648
Drie verschillende houten wandelstokken met ivoren handvat, waarvan één met een zilveren montuur.
Trois cannes diverses en bois à manches en ivoires, dont une à monture en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#511
Een moeder met kind van Afrikaans gesculpteerd ivoor.
Mère et enfant en ivoire sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#658
Een Tibetaans voorouderbeeld en een Chinese wijze van gepolychromeerd hout. XIXde eeuw.
Statuette d’ancêtre tibétaine et un sage chinois en bois polychrome. XIXe siècle.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#547
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een schildpad.
Netsuké en ivoire taillé en forme de tortue.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#493
Een lot ivoor, bestaande uit twee verschillende vaasjes, dertien messenleggers en een beeldje van een geisha.
Lot d’ivoires comprenant deux petits vases divers, treize porte-couteaux et une statuette d’un geisha.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#510
Een lange bontmantel van nerts. Maat 44.
Long manteau en fourrure de vison. Taille 44.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#418François Nicolas Martinet
“Femelle de l’Oye, du Cap de Bonne-Esperance”, “Femelle du beau Canard Hupé de la Caroline”, “Le Canard à longue queue”, “Oye, du Cap de Bonne-Esperance”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIde eeuw.
“Femelle de l’Oye, du Cap de Bonne-Esperance”, “Femelle du beau Canard Hupé de la Caroline”, “Le Canard à longue queue”, “Oye, du Cap de Bonne-Esperance”. Quatre cadres aux gravures peintes à la main représentant des oiseaux. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 25,5 x 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#186
Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout met onderaan drie laden en bovenaan een glas-in-looddeur.
Vitrine en chêne sculpté. Le dessous à trois tiroirs, le dessus à une porte aux vitraux.No longer availableDim. H 215 cmEstimate: € 100 / 160 -
#424Mizhar
Op zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.
Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.No longer availableDim. 75 x 91 cmEstimate: € 80 / 100 -
#337
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee schalen, een kandelaar, een serveerbestek, tien messen, een beker en een tulpenvaasje. We voegen er vier messen met zilveren handvat aan toe.
Lot de métal argenté comprenant deux plats, un candélabre, un couvert de service, dix couteaux, une chope et un tulipier. Nous ajoutons quatre couteaux aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#637
Een Chinees juwelenkistje van zwartgelakt hout, gedecoreerd met plaquettes van jade.
Coffret à bijoux chinois en bois laqué noir. Décor de plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 80 -
#340Omega
een roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#150
Een 18 karaats geel gouden XIXde eeuwse hanger met bijpassende oorbellen bezet met parels en porselein plaquettes.
Pendentif en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertis de perles et de plaquettes en porcelaine décorées de scènes romantiques. XIXe siècle.No longer availableDim. bruto: 27,71 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#449
“Dreefje tussen de velden”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Sentier champêtre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#353Warmink
Een tafelklok in Engelse stijl. Gemerkt. Met sleutel.
Pendule de table de style anglais. Avec marque et clé.No longer availableDim. H 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#640
Een achthoekig tafeltje van gefineerd palissanderhout met tussenblad en versierd met bloemenmarketterie. Engels werk.
Petite table octogonale en placage de palissandre à entretoise et décorée de fleurs marquetées. Travail anglais.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 200 -
#725
Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).
Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80 / 120