#648Drie verschillende houten wandelstokken met ivoren handvat, waarvan één met een zilveren montuur.
#528Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van konijntjes.
#599Een schemerlamp op een massief ivoren voet.
#421Een klein mahoniehouten koffertje met koperen handvat en sleutelplaatje.
#19Een klok van messing en smeedijzer. De wijzerplaat wit geëmailleerd en met Romeinse cijfers. Bovenaan een haan en twee duiven in koper. Met gewichten (kleine wijzer te herstellen). Vroeg XIXde eeuw.
#511Een moeder met kind van Afrikaans gesculpteerd ivoor.
#478Een geisha en een leeuw van gesculpteerd Chinees ivoor op een houten sokkel. Schade aan de staart van de leeuw.
#547Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een schildpad.
#538Een Afrikaans houten beeld. Songye.
Lot d’ivoires comprenant deux petits vases divers, treize porte-couteaux et une statuette d’un geisha.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#353WarminkEen tafelklok in Engelse stijl. Gemerkt. Met sleutel.
#727Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#288Drie kruiken en twee boterpotten van bruinkleurig steengoed. Beschadigingen.
#32Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.
#581Een ivoren snuffbottle met erotische voorstellingen.
#647Een vrouwenfiguur van terracotta. Nokstijl, Nigeria.
#712Een wandspiegel met een lijst van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-inspiratie.
Miroir au cadre en chêne sculpté d’inspiration Louis XV.No longer availableDim. 76 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#419“Les prévoyants de l’avenir”. Evenementsposter.
#530Twee glazen karaffen met een gegraveerd decor. We voegen er twee gelijkaardige glazen aan toe. Allen XIXe eeuw.
Deux carafes en verre aux décors gravés. Nous ajoutons deux verres semblables. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#242G. Wiegman“Twee havenzichten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Deux vues de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120