#207Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
#191Een houten kamerknecht.
#190“De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.
#173Een grote rieten mand met houtblokken.
#204Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
#208Twee houten wandrekjes.
#198Een rechthoekige salontafel. Blad opnieuw te patineren.
#152Een lot van vier verschillende messingen lampen
#209Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#22Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.
“Vue de ferme hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#187Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 280 / 340 -
#194Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
#92“Parkboulevard met paardenkoets”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Nestor’.
Parc boulevard avec calèche . Huile sur toile. Signée Nestor .No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#32Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50