Similar lots by type
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#46
Een brons gegoten beeldje van een windhond.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
Other lots in this auction
-
#37
Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
-
#174
Een lot van twee presenteerschalen van verzilverd metaal. Eén op voet, de andere op een draaischijf met glazen binnenschaal.
A lot of two silver-plated presentation trays. One on a base, the other on a turntable with a glass inner tray. -
#3
Een set van 2 Delftse molenvazen.
-
#289
Een lot van 3 albasten beeldjes, Chinees werk. De grootste is gebarsten/gelijmd.
A lot of 3 alabaster figurines, Chinese work. The largest one is cracked/repaired. -
#82
Een paar pastorale beelden van kunsthars. Gemerkt AB. Italiaans werk.
A pair of pastoral images in synthetic resin. Marked AB. Italian work. -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#13Katzhütte
“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.
-
#307
Een lot Delfts blauw. Waaronder vier dekselvazen gemerkt ‘Piramide’ en een gewoon gemerkte dekselvaas en fluitvaas.
-
#47
Een vintage Chinees gesculpeerd diorama met landschaps decor. In zwart gelakt houten kader met glas.
-
#30
Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#49Capodimonte
Een kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
A plastic sculpture on a wooden base, marked on the back. -
#87
Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.