Other lots in this auction
-
#205Les Cordes‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.
'Fantasia 45' A fantasy necklace in blue plastic.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#90Een lot van 6 vintage porseleinen poppen in diverse modellen, formaten en kledingstukken.
A lot of 6 vintage porcelain dolls in various models, sizes, and clothing.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#212Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#133Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.
A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#89Een lot antiek aardewerken tegels.
A lot of antique ceramics tiles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#77Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.
A pair of small Chinese porcelain vases with blue dragon decoration. Marked on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Kodak filmEen lot van 2 oude box-camera’s, waaronder een six 20 Brownie van Kodak en een Nr2 Brownie camera.
A lot of 2 old box cameras, including a Kodak six 20 Brownie and a No. 2 Brownie camera.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#118Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.
A crystal vase, Val Saint Lambert. Colorless and green in the mass with 2 tiny chips on the edge.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#173Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
An Art Deco sculpture, 2 deer on a marble base, illegibly signed in the marble.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 54 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschilderd aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
A Dutch Gouda hand-painted earthenware vase. Marked "Flora Plateel" at the bottom, model 924.No longer availableOnline onlyDim. 15cmEstimate: € 30 / 60 -
#171Drie oude koffiemolens van hout, koper en smeedijzer.
Three antique coffee grinders made of wood, copper, and wrought iron.No longer availableOnline onlyDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80

