Other lots in this auction
-
#57Capo di MonteEen set van 2 kunststof beelden voorstellend een jongen en een meisje. G. Armani, Capo Di Monte.
A set of 2 plastic sculptures depicting a boy and a girl. G. Armani, Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 15 / 25 -
#258Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#167Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.
A tobacco jar made of blue and white earthenware with a brass lid. Marked Goedewaagen at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#252Een theepotje van blauw en wit Chinees porselein, binnenin met filter. Minuscuul schilfertje aan de tuit. XIXe eeuw.
A teapot of blue and white Chinese porcelain, inside with filter. Tiny flake on the spout. XIX century.No longer availableOnline onlyDim. H: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#41Een 84-delig verzilverd bestek in bijhorende cassette, gemerkt Alpaca 100.
An 84-piece silver-plated cutlery set in its matching case, marked Alpaca 100.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 41 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#54Stolze HermanovaEen art-deco schaal, Stolze Hermanova, in amber glas.
An art-deco bowl, Stolze Hermanova, in amber glass.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 28.5 x 14.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#95“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. O.l.v. Prof. Dr Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In huls.
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Supervision Prof. Dr. Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In slipcase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#42Een barometer en thermometer in houten kader.
A barometer and thermometer in wooden frame.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 10 / 15 -
#30St. Ghislaine BelgiqueEen polychrome porseleinen cachepot met art nouveau bloemdecor. Gemerkt onderaan. Met barstje aan de bovenrand.
A polychrome porcelain cachepot with Art Nouveau floral decoration. Marked on the bottom. With a small crack on the upper rim.No longer availableOnline onlyDim. h 21, Ø 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#5Een kunstbrons beeldje op marmeren sokkeltje, draagt handtekening Houdon.
A bronze art statue on a marble pedestal, bears the Houdon signature.No longer availableOnline onlyDim. h 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
A set of two 19th-century red copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 25

