Other lots in this auction
-
#84MizukoEen Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.
A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø18cmEstimate: € 25 / 50 -
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschilderd aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
A Dutch Gouda hand-painted earthenware vase. Marked "Flora Plateel" at the bottom, model 924.No longer availableOnline onlyDim. 15cmEstimate: € 30 / 60 -
#211Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#167Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.
A tobacco jar made of blue and white earthenware with a brass lid. Marked Goedewaagen at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#30St. Ghislaine BelgiqueEen polychrome porseleinen cachepot met art nouveau bloemdecor. Gemerkt onderaan. Met barstje aan de bovenrand.
A polychrome porcelain cachepot with Art Nouveau floral decoration. Marked on the bottom. With a small crack on the upper rim.No longer availableOnline onlyDim. h 21, Ø 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#201Capo di MonteEen porseleinen beeldje van een jonge dame met een vogel. Capo Di Monte.
A porcelain figurine of a young lady with a bird. Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#199Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.
A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm (wijwatervat)Estimate: € 20 / 30 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#223Zeiss IkonEen Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.
A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.No longer availableOnline onlyDim. 10,5 x 11 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Gallia (Christofle)WiskemannEen lot van 5 verzilverde schalen waaronder Gallia, Wiskemann e.a..
A lot of 5 silver-plated bowls including Gallia, Wiskemann, and others.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#111‘Leopold Premier, Roi des Belges.’ Een bronzen herdenkingmunt.
"Leopold Premier, King of the Belgians." A bronze commemorative coin.No longer availableOnline onlyDim. Ø4cmEstimate: € 30 / 60 -
#241Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableOnline onlyDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45

