#89Een lot antiek aardewerken tegels.
#34Een Chinese dekselvaas.
#204Les Cordes‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.
#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#102Een vintage tafellampje, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd.
#52Een lot van 12 hoge hoeden, bolhoeden en dameshoeden.
#69Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#248Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.
#91Een varia lot van 6 stuks, kristal en kleurloos glas.
#14Een polychroom aardewerken wierrookbrander gedragen door drie staters. Breuk aan de bovenrand.
A polychrome earthenware incense burner carried by three satyrs. Break on the upper edge.No longer availableOnline onlyDim. h 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20