Similar lots by type
-
#495
Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen, twee laden vooraan en twee valse laden aan de andere kant. Omstreeks 1870.
Table d’appoint en acajou à deux abattants, deux tiroirs d’un côté et deux faux tiroirs de l’autre. Vers 1870.No longer availableDim. H. 73 x 53 x 34 cmEstimate: € 150/180 -
#655
Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.
Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#304
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op doek. Handtekening vergaan. XIXe eeuw. Kleine restauratie links onderaan.
“Nature morte au vase fleuri”. Huile sur toile. Signature effacée. XIXe siècle. Petite restauration en bas à gauche.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 150/200 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#219
“Le bon chien”. Een vroeg XIXe eeuws naaldwerk in lijst uit de tijd.
“Le bon chien”. Ouvrage encadré du XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 48 cmEstimate: € 120/140 -
#392
Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.
Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 25/35 -
#604
“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150/200 -
#775J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#202L. Meyer
“Venus”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
“Vénus”. Huile sur toile marouflée. Signée, vers 1850.No longer availableDim. 78 X 50 cmEstimate: € 650/800 -
#42Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858
“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250/400 -
#542Emile Durieux
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging. XIXe eeuw.
“Village en hiver”. Huile sur toile. Signée. Petit accident. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#39
“Molenzicht met hoeve” & “Kasteelhoeve”. Een paar sanguinetekeningen. Onduidelijk gesigneerd en op de achterkant gedateerd 1892.
“Moulin et ferme” et “Ferme fortifiée”. Paire de dessins au sanguine. Signés illisiblement et datés au verso 1892.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#314René Gonse
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1880. Kleine restauratie.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et daté 1880. Petite restauration.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 150/200 -
#112
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. XIXe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 200/280 -
#109
“De melkboerin”. Aquarel op papier. Gesigneerd (gedeeltelijk onder de passe-partout). XIXe eeuw.
“La laitière”. Aquarelle sur papier. Signée (signature partiellement sous le passe-partout). XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 100/160 -
#578Prosper LecourtierPeriod: 1851 - 1924
“Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300 -
#765
Een mahoniehouten piëdestal met vier zuiltjes. Engels werk. XIXe eeuw.
Piédestal en acajou sur quatre colonnettes. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 60/100 -
#339
Een paar XIXe eeuwse interieurscènes. Olieverf op doek.
Paire de scènes d’intérieur du XIXe siècle. Huile sur toile.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#610A. Devos
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150/200 -
#710
Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 60/100 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944
“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100/140 -
#174Jerome Luyttens
“Zicht op de Kalmthoutse heide. Olieverf op doek. Omstreeks 1885.
“Vue de bruyère à Kalmthout”. Huile sur toile. Vers 1885.No longer availableDim. 55 x 80 cmEstimate: € 300/500 -
#272E. Smeysters
“Straatzicht te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
“Vue de ville à Bruges”. Huile sur toile. Signée et daté 1898.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 200/300 -
#216
Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#17
“Napoleon”. Een beeldje van meerkleurig porselein.
“Napoléon”. Statuette en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en rondom briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct entouré de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,46 gEstimate: € 1700/1900 -
#770
Een kleine gefineerde boekenkast met vier legplanken.
Bibliothèque en bois de placage à quatre tablettes.No longer availableDim. 183 x 60 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#188Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957
“Augustine Pautre”. Een bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd en genummerd 24/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Augustine Pautre”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée et numérotée 24/100. D’après un dessin par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 750/1000 -
#724
Een sobere houten koffer met gegalbeerd deksel.
Coffre sobre à couvercle galbé.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200/300 -
#513
Een lot van negen kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesneden ivoor op houten sokkeltjes.
Lot de neuf bustes de femmes africaines en ivoire taillé sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 9 -12 cmEstimate: € 150/180 -
#497
Een Afrikaans houten masker. Kambula, D.R.Congo.
Masque en bois. Kambula, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/140 -
#557
Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#621
Een vaas met famille-rosedecor.
Vase en porcelaine à décor famille rose.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 120/180 -
#796
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
Un couloir d’Orient en laine noué main. Usagé.No longer availableDim. 287 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#90
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een munt. Queen Victoria 1871. Engelse pond 22 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de pièce. Queen Victoria 1871. Livre Sterling 22 ct.No longer availableDim. 25,89 gEstimate: € 700/900 -
#164
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180