Similar lots by type
-
#272E. Smeysters
“Straatzicht te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
“Vue de ville à Bruges”. Huile sur toile. Signée et daté 1898.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 200/300 -
#202L. Meyer
“Venus”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
“Vénus”. Huile sur toile marouflée. Signée, vers 1850.No longer availableDim. 78 X 50 cmEstimate: € 650/800 -
#112
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. XIXe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 200/280 -
#304
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op doek. Handtekening vergaan. XIXe eeuw. Kleine restauratie links onderaan.
“Nature morte au vase fleuri”. Huile sur toile. Signature effacée. XIXe siècle. Petite restauration en bas à gauche.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 150/200 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944
“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100/140 -
#216
Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300/400 -
#174Jerome Luyttens
“Zicht op de Kalmthoutse heide. Olieverf op doek. Omstreeks 1885.
“Vue de bruyère à Kalmthout”. Huile sur toile. Vers 1885.No longer availableDim. 55 x 80 cmEstimate: € 300/500 -
#314René Gonse
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1880. Kleine restauratie.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et daté 1880. Petite restauration.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 150/200 -
#655
Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.
Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#109
“De melkboerin”. Aquarel op papier. Gesigneerd (gedeeltelijk onder de passe-partout). XIXe eeuw.
“La laitière”. Aquarelle sur papier. Signée (signature partiellement sous le passe-partout). XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 100/160 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#42Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858
“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250/400 -
#495
Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen, twee laden vooraan en twee valse laden aan de andere kant. Omstreeks 1870.
Table d’appoint en acajou à deux abattants, deux tiroirs d’un côté et deux faux tiroirs de l’autre. Vers 1870.No longer availableDim. H. 73 x 53 x 34 cmEstimate: € 150/180 -
#775J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#765
Een mahoniehouten piëdestal met vier zuiltjes. Engels werk. XIXe eeuw.
Piédestal en acajou sur quatre colonnettes. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 60/100 -
#610A. Devos
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150/200 -
#392
Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.
Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 25/35 -
#710
Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 60/100 -
#542Emile Durieux
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging. XIXe eeuw.
“Village en hiver”. Huile sur toile. Signée. Petit accident. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#578Prosper LecourtierPeriod: 1851 - 1924
“Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300 -
#339
Een paar XIXe eeuwse interieurscènes. Olieverf op doek.
Paire de scènes d’intérieur du XIXe siècle. Huile sur toile.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#39
“Molenzicht met hoeve” & “Kasteelhoeve”. Een paar sanguinetekeningen. Onduidelijk gesigneerd en op de achterkant gedateerd 1892.
“Moulin et ferme” et “Ferme fortifiée”. Paire de dessins au sanguine. Signés illisiblement et datés au verso 1892.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#219
“Le bon chien”. Een vroeg XIXe eeuws naaldwerk in lijst uit de tijd.
“Le bon chien”. Ouvrage encadré du XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 48 cmEstimate: € 120/140 -
#604
“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#799Bignon à Montsur
Comtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#624M. Holstein - De Vos
“Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 83 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#593Frans Keelhof
“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#221Ernest Patris
Twee jongensbustes van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkels. Gesigneerd.
Deux bustes de garçon en bronze à patine argentée sur socles en pierre. Signés.No longer availableDim. h: 27 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#123
Een klein vaasje van Belgisch aardewerk met een reliëfdecor van vogels op een tak. Eind XIXe eeuw.
Petit vase en faïence belge à décor d’oiseaux sur une branche en relief. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200/300 -
#543
Een lamp van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren. Op houten sokkel.
Lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux. Sur socle en bois. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#358
Een pot en schaal van Brussels porselein met bloemendecoratie.
Pot et son présentoir en porcelaine polychrome de Bruxelles. Décor aux fleurs.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 25/35 -
#334Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#283Daum, France
Een vlinder en twee verschillende bloemen van meerkleurig glaspasta. Allen gemerkt en één in origineel etui.
Papillon et deux fleurs en pâte de verre polychrome. Chaque pièce marquée et une avec l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#258
Een met leder bekleed paard.
Cheval recouvert de cuir.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 80/100 -
#288Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180/240 -
#591
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloesems en bamboe. Onderaan gemerkt met de zegel van Hongxian. Eerste helft XXe eeuw.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurons et de bambou. Marque au sigle de Honxian sous la base. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1200/1400