#570
#291Samick
Een banjoline van het gerenomeerde merk Samick.
A banjoline by the renowned brand Samick. -
#357
Een Nepalese olielamp met 7 lichtpunten. Vroeg 19de eeuws.
#341Lineol Germany
Een lot van 5 Belgische soldaten bestaande uit een vaandeldrager, een 4-koppige fanfare en 2 paarden, gemerkt Lineol Germany, ca. 1930/40.
#284
“L’escalier”, een kleurenlitho op papier, gesigneerd Wouters? en genummerd 44/99.
"The staircase", a color lithograph on paper, signed Wouters? and numbered 44/99. -
#681
Een grote ceramische rode appel.
A large ceramic red apple. -
#11
#560
#114Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken.
"Village View," a painting, oil on canvas, signed A. De Deken. -
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#322Jacob Smits
“Huistafereel”. Een ets op papier, bovenaan in de plaat gesigneerd.
"Domestic Scene". An etching on paper, signed at the top of the plate. -
#452Keith Haring
“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 18/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled". A lithograph on paper, numbered 18/150, with name stamp Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."