#342Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
A mirror in an extravagantly decorated gilt frame.No longer availableOnline onlyDim. h 68 x b 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The knitter". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407V.J. Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#47Van Den Broeck“Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#113“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
“Woman with ox in a landscape”. Oil on canvas. Signature removed. Re-tighten.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#375Een print op papier met paard en hooiwagen.
#241J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
"Village view". Oil on canvas. Signed and dated 1948 on the back.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#363“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#299Een religieus haakwerk in vergulde kader en dit alles in een vitrinekastje.
A religious needlework in a gilded frame, all displayed in a display case.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 51 x 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#227Een lot van 2 iconen op houten paneel. Bestaande uit “Deësis met apostelen” en “Sint-Joris”, verso label.
A lot of 2 icons on wooden panel. Consisting of "Deësis with apostles" and "Saint George", verso label.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 19cm - 38 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#55Steve Hase“Zicht te Geneve.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1961.
#294Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
"Canal view". Pastel on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 64 cmEstimate: € 30 / 60