#415Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#196Een groot lot van 4 prints op papier met fauna en flora als thema. Diverse afmetingen.
A large lot of 4 prints on paper with a fauna and flora theme. Various sizes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#31‘De bittere drank’, olieverf op paneel, naar Adrien Brouwer.
#110Een lot van 3 retro horeca spiegels met drankreclames.
A lot of 3 retro hospitality mirrors with alcohol advertisements.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#347“Brussel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Brussels". Oil paint on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#163Jan Van Gesins (?)“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Man with horse at the stable”. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#443L. De Backer‘Driftwood’, potlood op papier, gesigneerd L. De Backer en gedateerd 1976.
#44Takeuchi SeihoPeriod: 1864 - 1942“Wevend koppel.” Japanse houtblokdruk.
#422Drie ingelijste reproducties met zichten op Parijs. Gesigneerd Delarue.
#319Edgard PoppePeriod: 1883-1976‘Maritiem zicht’, houtskool op papier getekend Edgard Poppe en gedateerd 10-7-51.
"Maritime view", charcoal on paper by Edgard Poppe, dated 10-7-51.No longer availableOnline onlyDim. h 62 x b 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114Een gobelin met Middeleeuws tafereel in massief eiken kader.
A tapestry with a Medieval scene in a solid oak frame.No longer availableOnline onlyDim. 122 x 107cmEstimate: € 20 / 40