Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ijsemmer van kleurloos kristal met messingen monturen.

Een ijsemmer van kleurloos kristal met messingen monturen.

Seau à glace en cristal incolore aux montures en laiton.
Online only
Dim. h: 22 cm
SKU: 2608200012.
Categories: Kristal, Online Only.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #12
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #196
    Corby Statesman

    Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.

    Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #188

    Een barometer in houten kast.

    Baromètre en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #120

    Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.

    Bol à punch et sic verres de Zwiesel.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #115

    Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.

    Lot de faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 13 cm k
    Estimate: € 40 / 50
  • #116

    Een lotje Wedgwood, bestaande uit een dekseldoosje en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.

    Lot de faïence de Wedgwood. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4 - 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #123

    Een antieke glazen stolp op houten voet.

    Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #194

    Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.

    Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #202

    Een halluchtertje met roze glazen kap.

    Lustre de vestibule en verre rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #118

    Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.

    Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #193

    Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.

    Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #113

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje vaasje en een blauw schaaltje van Boheme en een klein roze vaasje van Val St. Lambert. (Zeer kleine randschilfer)

    Lot de cristal taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 - 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Twee houten wandrekjes.

    Deux étagères en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 70 & 95 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #191

    Een houten kamerknecht.

    Dressboy en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #119

    Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.

    Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #204

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #122
    Jouef

    Een oude elektrische autoracebaan.

    Circuit de course électrique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #201

    Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.

    Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #205

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #199

    Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.

    Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #207

    Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.

    Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #200

    Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.

    Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #189

    Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.

    Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 x 24 cm
    Estimate: € 10 / 15

Other lots in this auction

  • #133

    Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.

    Une paire de têtes d’anges en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #91

    “Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.

    Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #22

    Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Poupée récente à tête et mains en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #55
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Man met hoed” & “Personage op ezel”. Twee olieverfschilderijtjes op board. Beide gesigneerd.

    “Homme au chapeau” et “Personnage sur âne”. Deux peintures sur carton. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #139

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar Modigliani.

    Relief d’une tête stylisée en bronze d’après Modigliani.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #75

    Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.

    Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 50
  • #44

    “L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.

    “L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38.5 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #175

    Een lot van zes verschillende borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Randschilfers en enkele haarscheuren.

    Lot de six assiettes différentes en faïence de Strasbourg. XIXe et XXe siècles. Quelques éclats et cheveux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #155

    Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.

    Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182

    Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.

    Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #43
    Maria Segers
    Period: 1922 - 1979

    “Straatzicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.

    “Vue de rue”. Aquarelle et encre sur papier. Signée et datée ‘72.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #28

    Een herdenkingsmedaille n.a.v. 50 jaar ‘Union Minière Haut-Katanga’, een munt n.a.v. een 50jarige jubleum te Watermaal-Bosvoorde en een Belgisch ereteken.

    Médaille de commémoration “Union Minière Haut-Katanga.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More