Other lots in this auction
-
#70
Lot Franstalige stripverhalen. Overwegend Ed. Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.
Lot d’albums de bandes dessinées. En général par Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60/100 -
#237
Kifwebe. Gepolychromeerd houten masker met vegetale baard. Luba, DRC.
Kifwebe. Masque en bois polychrome avec barbe végétale. Luba, RDC.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 53 cmEstimate: € 35/50 -
#223Heerwegh
“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30/40 -
#76Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#257
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guérin’.
Lot de grès belge émaillé, composé d'un pichet à décor floral, d'un pot avec couvercle et d'un vase décoratif à décor de scarabée. Marqués respectivement Grégoire , Dubois et Guérin .No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#248
“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
“Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 36 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#15
Een houten kolompendule. Zonder sleuteltje.
Une pendule colonne en bois. Sans clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#269
Een lot van drie oude houten speculaasplanken.
Un lot de trois anciennes planches à spéculaas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#263
Een lot van vier oude pluchen diertjes, bestaande uit twee hondjes, een paard en een aap.
Lot de quatre animaux en peluche anciens comprenant deux chiens, un cheval et un singe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#230
Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.Waterschade.
Quatre gravures diverses:- planche topographique représentant une ville hollandaise.- deux planches optiques aux fenêtres découpées.Les trois colorées à la main.- une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 80/120 -
#152
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30/40 -
#120
Een messingen fotokader in rococostijl. Steunbeentje manco.
Un cadre photo en laiton de style rococo. Pied de support manquant.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 15/25