Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Imari porseleinen bonbonnière, bijgevoegd Chinees porselein bestaande uit 2 kommetjes en 3 schoteltjes, onderaan gemerkt.
Een Imari porseleinen bonbonnière, bijgevoegd Chinees porselein bestaande uit 2 kommetjes en 3 schoteltjes, onderaan gemerkt.
Een Imari porseleinen bonbonnière, bijgevoegd Chinees porselein bestaande uit 2 kommetjes en 3 schoteltjes, onderaan gemerkt.
Een Imari porseleinen bonbonnière, bijgevoegd Chinees porselein bestaande uit 2 kommetjes en 3 schoteltjes, onderaan gemerkt.
Imari Japan

Een Imari porseleinen bonbonnière, bijgevoegd Chinees porselein bestaande uit 2 kommetjes en 3 schoteltjes, onderaan gemerkt.

An Imari porcelain bonbonnière, accompanied by Chinese porcelain consisting of 2 bowls and 3 saucers, marked at the bottom.
Online only
Dim. 13 x 26 & Ø 14 cm
SKU: 2402250037.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 24 February 2025 22:00
Catalogue #37
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #67
    Limoges

    Een porseleinen vaas met florale motieven, gemerkt Limoges.

    A porcelain vase with floral motifs, marked Limoges.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #6
    Johannes Van Duijn

    Een balustervaas met een lamp op gemonteerd, restauratie aan de hals, gesigneerd Johannes van Duijn, ca 1800.

    A baluster vase with a mounted lamp, restoration to the neck, signed Johannes van Duijn, ca 1800.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #42
    TRosenthal ea.

    Een lotje van 4 porseleinen beeldjes met gevogelte bestaande uit 2 tortelduiven op een hekje, een haan en kip gemerkt Kunstporzellan, 2 kemphanen gemerkt Rosenthal en een drinkende gans met schade.

    A set of 4 porcelain figurines of birds including 2 turtle doves on a fence, a rooster and hen marked Kunstporzellan, 2 fighting cocks marked Rosenthal, and a drinking goose with damage.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een porseleinen dekselvaas onderaan gemerkt: Delft polychrome handpainted met florale motieven en vogels.

    A porcelain covered vase marked at the bottom: Delft polychrome handpainted with floral motifs and birds.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #45

    Een bronzen schotel van Japanse makelij. Randschade onderaan.

    A bronze dish of Japanese origin. Damage to the rim at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #50

    Een dekselvaas op drie poten in Satsuma stijl. Schade aan één leeuw.

    A lidded vase on three legs in Satsuma style. Damage to one lion.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #48

    Een celadon kleurige vaas in porselein.

    A celadon colored porcelain vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #21

    Een Chinees porseleinen dekselvaas op houten sokkeltje, één voetje van de sokkel is afgebroken.

    A Chinese porcelain lidded vase on a wooden base, one foot of the base is broken off.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm zonder sokkel
    Estimate: € 20 / 30
  • #91
    Maestricht

    Een lot van 3 bordjes in porselein met Napoleon als onderwerp, Maestricht. Waarvan één gebroken.

    A set of 3 porcelain plates depicting Napoleon, Maestricht. One plate is broken.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #278
    E.S. Germany

    Een porseleinen vaas in kobalt blauw met een decor in goudverf en een romantische afbeelding gemerkt E.S. Germany.

    A porcelain vase in cobalt blue with a gold paint decoration and a romantic image marked E.S. Germany.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #44

    Een lot van 3 Chinees/Japans porseleinen schalen en kom. Toegevoegd een opaalglazen dekselpotje.

    A lot of 3 Chinese/Japanese porcelain bowls and a dish. Includes an opaline lidded pot.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #73

    Een lot van 2 Aziatische maskers in hout.

    A lot of 2 Asian wooden masks.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #46

    Een set van 2 rode Chinese cinnabar dekselvaasjes.

    A set of 2 red Chinese cinnabar lidded vases.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #146

    Een Japanse prent, geschilderd op zijde.

    A Japanese print, painted on silk.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #54
    Limoges, France

    Een art-deco theeserviesje in bordeauxrood en wit porselein gemerkt F.R.G. Limoges France, bestaande uit een theepot, een melkpotje, een suikerpotje, 7 tassen en 8 ondertassen.

    An art-deco tea set in burgundy-red and white porcelain, marked F.R.G. Limoges France, consisting of a teapot, a milk jug, a sugar bowl, 7 cups, and 8 saucers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108

    Een lot Chinees porselein bestaande uit 4 borden en een vaas.

    A lot of Chinese porcelain comprising 4 plates and a vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #237

    Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.

    A lot of two cut colorless crystal ashtrays, one tall one marked Sèvres and one short one from Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We include a colorless glass ashtray.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #87

    Een kleine albasten meisjesbuste.

    A small alabaster bust of a girl.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #96

    Klein lotje van 5 tinnen voorwerpen. 2.3 kg

    Small lot of 5 tin items. 2.3 kg.
    No longer available
    Online only
    Dim. hoogte 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #110

    ‘Hand met telefoon.’ Sierdop van Bell-Telefoon met opschrift ‘B.T.M.C. 1882-1957’

    'Hand with telephone.' Ornamental cap from a Bell telephone with the inscription 'B.T.M.C. 1882-1957'
    No longer available
    Online only
    Dim. h 7,5 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #43

    Een koekjesschaal in koper, kristal en onyx met een engeltje.

    A cookie dish in copper, crystal, and onyx with an angel.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 25 x Ø 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #75

    Lot van twee decoratievoorwerpen. Bronzen buste van Beethoven en romantisch klokje op voet.

    Lot of two decorative items. Bronze bust of Beethoven and romantic clock on base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #118

    Aziatisch juwelenkastje. 2 deurtjes en 3 laden.

    Asian jewelry cabinet. 2 doors and 3 drawers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17.5, b 13.5, d 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #122
    H. Heyden

    “Hoevelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Farm landscape.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een paar messingen kandelaars, laat 19de eeuw.

    A pair of brass candlesticks, late 19th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    J. Decock

    “Gestileerd landschap”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Stylized landscape". A drawing on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #51
    Marco Venanzi Michel DusartMarco Venanzi

    “Froidure”. Een hardcover strip in harde cover, scenario door Michel Dusart, tekeningen door Marco Venanzi.

    "Froidure." A hardcover graphic novel, written by Michel Dusart and illustrated by Marco Venanzi.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #109

    Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.

    A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 128 x 81cm
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Online-Only Varia Veiling van 24 Februari 2025

Op Maandag 24 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday February 24, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

24 February 2025 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 February 2025 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More