#193Een lot van 3 porseleinen vaasjes. Divers decor.
#177Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert asbak, onderaan gesigneerd
#217Een coupe van kristal. Aan de bovenrand twee schilfertjes.
#257Een Imari dekselvaas. Randschade in ronding onder deksel.
#176Een lot bestaande uit een vintage kan en schaal met groen in de massa.
#61MuranoEen lot van 2 glazen asbakken, waarvan 1 Murano gekleurd en 1 onleesbaar gemerkt.
A fantasy necklace set with large white and small black balls.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#62Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#158Twee glazen kommetjes met vergulde rand en een bierpul van Kulmbacher.
#13Een verzilverde baby-rammelaar met belletjes en een fluitje en parelmoer handvat.
A silver plated baby rattle with bells and a whistle and mother of pearl handle.No longer availableOnline onlyDim. l 15.5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#76Clément FranceEen lot van 6 vingtage aardewerken escargot schoteltjes, onderaan gemerkt “Clément France 1654”. Bijgevoegd een set escargot klemmetjes.
A lot of 6 vintage earthenware escargot dishes, marked "Clément France 1654" at the bottom. Included a set of escargot clips.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50