Een imposante luchter van kristal, glas en messing met zestien lichtpunten. Met talrijke geslepen pendeloques. Régencestijl.

An impressive chandelier of crystal, glass, and brass with sixteen light points. Adorned with numerous cut pendeloques. Regency style.
Dim. H. 100 cm
SKU: 2705250335.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #335
Estimate: € 400 / 600

  • #228

    Een paar koeien van meerkleurig Bretoens aardewerk, onderaan gemerkt. Kleine meervoudige schade.

    A pair of multi-color Breton earthenware cows, marked at the bottom. Some minor multiple damages.
    Dim. Lengte 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #253

    Lot van 4 hoge bierpullen in Westerwald aardewerk. 1 van de deksels is gebroken aan het scharnier.

    Lot of 4 tall beer steins in Westerwald earthenware. 1 of the lids is broken at the hinge.
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393
    FED, Kodak, Agfa

    Een lot van 5 vintage analoge fototoestellen bestaande uit: een FED 5B, een Kodak Brownie Flash, een Kodak Brownie Starluxe II en 2 x Agfa Isola I.

    A lot of 5 vintage analog cameras consisting of: a FED 5B, a Kodak Brownie Flash, a Kodak Brownie Starluxe II, and 2 x Agfa Isola I.
    Dim. 10 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Carol Colette

    ‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.

    'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981.
    Dim. 27/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    “Mediterrane esplanade”. Olieverf op paneel.

    "Mediterranean esplanade". Oil on panel.
    Dim. 37 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Een antieke beschilderde waaier, ivoirine en papier, in vergulde kader.

    An antique painted fan, ivory and paper, in gilt frame.
    Dim. 42 x 60 x 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145

    Dim. h 196 x b 52 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #154
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    ‘Plattelandsdorpje’. Tekening in gemengde techniek, getekend.

    'Rural village'. Drawing in mixed media, signed.
    Dim. 22/29 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #164

    ‘Slapende man met klompen’. Een 19e eeuw olieverfschilderij op doek. Niet gesigneerd.

    'Sleeping man with wooden shoes.' A 19th-century oil painting on canvas. Not signed.
    Dim. 36/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54
    K. Van Goethem

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    "Tree Lane". Oil on canvas. Signed and dated 1949.
    Dim. 69 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91

    Blauwglazen organisch gevormde schaal, op driebenige vergulde metalen voet. Versierd met griffoenen en andere fabeldieren.

    Blue glass organically shaped bowl, on a three-legged gilded metal base. Decorated with griffins and other mythical creatures.
    Dim. H23, Ø 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #381
    Willy Meysmans
    Period: 1995

    ‘Dansend vrouwelijk figuur’. Expressionistisch bronzen beeldje, gesigneerd Meysmans 1995.

    'Dancing female figure'. Expressionist bronze statue, signed Meysmans 1995.
    Dim. Hoogte 38 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00