#228Een paar koeien van meerkleurig Bretoens aardewerk, onderaan gemerkt. Kleine meervoudige schade.
A pair of multi-color Breton earthenware cows, marked at the bottom. Some minor multiple damages.No longer availableDim. Lengte 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#253Lot van 4 hoge bierpullen in Westerwald aardewerk. 1 van de deksels is gebroken aan het scharnier.
Lot of 4 tall beer steins in Westerwald earthenware. 1 of the lids is broken at the hinge.No longer availableDim. Hoogte 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393FED, Kodak, AgfaEen lot van 5 vintage analoge fototoestellen bestaande uit: een FED 5B, een Kodak Brownie Flash, een Kodak Brownie Starluxe II en 2 x Agfa Isola I.
A lot of 5 vintage analog cameras consisting of: a FED 5B, a Kodak Brownie Flash, a Kodak Brownie Starluxe II, and 2 x Agfa Isola I.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434Carol Colette‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.
'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981.No longer availableDim. 27/40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582“Mediterrane esplanade”. Olieverf op paneel.
#58Een antieke beschilderde waaier, ivoirine en papier, in vergulde kader.
An antique painted fan, ivory and paper, in gilt frame.No longer availableDim. 42 x 60 x 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164‘Slapende man met klompen’. Een 19e eeuw olieverfschilderij op doek. Niet gesigneerd.
#381Willy MeysmansPeriod: 1995‘Dansend vrouwelijk figuur’. Expressionistisch bronzen beeldje, gesigneerd Meysmans 1995.
'Dancing female figure'. Expressionist bronze statue, signed Meysmans 1995.No longer availableDim. Hoogte 38 cmEstimate: € 80 / 120