Other lots in this auction
-
#61
“Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.
Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#12
Een lot van drie vaasjes van Muranoglas, versierd met bloemen.
Un lot de trois vases en verre de Murano décorés de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 - 20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#92Junghans
Een messingen pendule onder glazen stolpje.
Une horloge de cheminée en laiton sous une cloche en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#267
Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.
Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.No longer availableOnline onlyDim. H. 95 cmEstimate: € 75 / 100 -
#154Raoul Cauvin & Marc Hardy
“Pierre Tombal”. Ed. Dupuis (1986-2008). 24 albums. Hard cover. Nrs 1 tot 25 (15 ontbreekt). Als nieuw.
“Pierre Tombal”. Ed. Dupuis (1986-2008). 24 albums. Hard cover. Nrs 1 à 25 (15 manque). Comme neufs.No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#187
Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.
Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 50 cm -
#140Studio Vandersteen
“De Rode Ridder”. Nummers 1 tot 100, overwegend uitgaven uit de jaren 70 en begin jaren 80 (48 en 53 zijn eerste uitgaven, 85 is dubbel, 40, 41, 83, 87, 90, 91, 95, 96, 99 ontbreken). Het merendeel in goede staat.
De Rode Ridder . Numéros 1 à 100, principalement des numéros des années 1970 et du début des années 1980 (48 et 53 sont les premiers numéros, 85 sont le double, 40, 41, 83, 87, 90, 91, 95, 96, 99 sont manquants) La plupart sont en bon état.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#88
Een fractie amethist.
Une fraction d'améthyste.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#122
Drie diverse kroko handtassen, een groene, een zwarte en een bruine (één gemerkt Zagliani). Slijtagesporen.
Trois sacs à mains divers en croco, un vert, un noir et un marron (dont u, marqué Zagliani). Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 111.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#223Heerwegh
“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#9
Een biscuit beeldje van een jongen. Zonder merken.
Une figurine en biscuit représentant un garçon. Sans marques.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 10 / 15 -
#242
Drie boeken over wapens. Frederick Wilkinson. “Wapens en Wapenrustingen”. Anthony North, Ian V. Hogg. “The book of Guns & Gunsmiths”. Müller. “Gewehre, Pistolen, Revolver”.
Trois livres sur les armes. Frederick Wilkinson. “Wapens en Wapenrustingen”. Anthony North, Ian V. Hogg. “The book of Guns & Gunsmiths”. Müller. “Gewehre, Pistolen, Revolver”.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 30 / 35