#396Een telefoontafeltje met 1 lade. Fineer van het blad vertoont barstjes.
#28Een lot van 2 houten wandelstokken waarvan 1 met verzilverde kop.
#436Een handgeknoopte loper, made in Iran.
#466Een handgeknoopt tapijt in blauw, terracotta en ecru.
#386Een massief houtgesculpteerde Indische koffer.
#648Een bronzen Foo Dog beeldje, Tibet, 19e eeuw.
#449Een spiegel in een houtgesculpteerde kader met verliefde vogels en een overvloed aan bloemen.
#621Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#79Henry Brent“Bos -en Rivierlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.