Other lots in this auction
-
#142Frans VantongerlooPeriod: 1882 - 1965“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1949. In houten kader.
"Kalmthoutse Heide." A painting, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated 1949. In wooden frame.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#716Een salontafel in beukenhout met een glazen blad en cannage.
A beechwood coffee table with a glass top and caning.No longer availableDim. 47 x 60 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#509Hager WiesnerEen lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.
A set of 6 stacking chairs with chromed metal frame, upholstered seat, and wooden armrests. Marked.No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#281Wiskemann, Bruxelles“Wiskemann”. Een 106-delig bestek in verzilverd metaal, gemerkt OW. Bestaande uit 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 12 visvorkjes, 12 soeplepels, 12 dessertlepels, 12 koffielepels, 12 grote messen, 12 kleine messen, 6 kreeftenvorkjes, 1 pollepel, 1 serveerklem en een 2-delig slabestek.
"Wiskemann." A 106-piece silver-plated cutlery set, marked OW. Consisting of 12 large forks, 12 dessert forks, 12 fish forks, 12 soup spoons, 12 dessert spoons, 12 coffee spoons, 12 large knives, 12 small knives, 6 lobster picks, 1 ladle, 1 serving tongs, and a 2-piece salad serving set.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#350Hermès ParisEen zijdensjaal, getekend ‘Hermès Paris’.
A silk scarf, signed ‘Hermès Paris’.No longer availableDim. 90 x 88 cmEstimate: € 100 / 200 -
#484“Maria met Jezus”. Een wassen beeld, geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes. Onder drie glazen stolpen.
"Maria with Jesus". A wax sculpture, flanked by two Brussels horn vases. Under three glass domes.No longer availableDim. 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567Mathmos LunarEen xxl lavalamp van Mathmos, model Lunar, gebaseerd op de raket van ‘Kuifje naar de maan’ en ‘Mannen op de maan’.
An xxl Mathmos lava lamp, Lunar model, inspired by the rocket from 'Destination Moon' and 'Explorers on the Moon'.No longer availableDim. h 83 cmEstimate: € 200 / 300 -
#14Jacques GorusPeriod: 1901-1981“Zittend naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en blinddruk.
"Sitting nude". A drawing on paper. Signed at the bottom and blind stamped.No longer availableDim. 34,5 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#244Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
"Model 5331". A set of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.No longer availableDim. 75 x 53 x 61 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#159David ColPeriod: 1822 - 1900“Bij de kapper”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd D. Col. In een vergulde kader.
"At the barber's", a painting, oil on panel, signed D. Col. In a gilt frame.No longer availableDim. 24.5 x 18 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#329Een set van vier ingekleurde staalgravures met betrekking tot Dorische, Ionische en Corinthische zuilen. Gedateerd 1891.
A set of four hand-colored steel engravings depicting Doric, Ionic, and Corinthian columns. Dated 1891.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#44Jan BosschaertPeriod: 1957 -Een lot van 2 grafische werken met erotisch onderwerp, gesigneerd buiten de plaat door Jan Bosschaert en genummerd 15/50 en 9/100.
A lot of 2 graphic works with an erotic subject, signed outside the plate by Jan Bosschaert and numbered 15/50 and 9/100.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 60 / 80


