Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Indisch bronzen beeld van Guanyin.
Een Indisch bronzen beeld van Guanyin.

Een Indisch bronzen beeld van Guanyin.

An Indonesian bronze sculpture of Guanyin.
Dim. 131 cm
SKU: 2708240561.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #561
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #142
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1949. In houten kader.

    "Kalmthoutse Heide." A painting, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated 1949. In wooden frame.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #716

    Een salontafel in beukenhout met een glazen blad en cannage.

    A beechwood coffee table with a glass top and caning.
    No longer available
    Dim. 47 x 60 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #509
    Hager Wiesner

    Een lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.

    A set of 6 stacking chairs with chromed metal frame, upholstered seat, and wooden armrests. Marked.
    No longer available
    Dim. 81 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281
    Wiskemann, Bruxelles

    “Wiskemann”. Een 106-delig bestek in verzilverd metaal, gemerkt OW. Bestaande uit 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 12 visvorkjes, 12 soeplepels, 12 dessertlepels, 12 koffielepels, 12 grote messen, 12 kleine messen, 6 kreeftenvorkjes, 1 pollepel, 1 serveerklem en een 2-delig slabestek.

    "Wiskemann." A 106-piece silver-plated cutlery set, marked OW. Consisting of 12 large forks, 12 dessert forks, 12 fish forks, 12 soup spoons, 12 dessert spoons, 12 coffee spoons, 12 large knives, 12 small knives, 6 lobster picks, 1 ladle, 1 serving tongs, and a 2-piece salad serving set.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #350
    Hermès Paris

    Een zijdensjaal, getekend ‘Hermès Paris’.

    A silk scarf, signed ‘Hermès Paris’.
    No longer available
    Dim. 90 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #484

    “Maria met Jezus”. Een wassen beeld, geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes. Onder drie glazen stolpen.

    "Maria with Jesus". A wax sculpture, flanked by two Brussels horn vases. Under three glass domes.
    No longer available
    Dim. 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567
    Mathmos Lunar

    Een xxl lavalamp van Mathmos, model Lunar, gebaseerd op de raket van ‘Kuifje naar de maan’ en ‘Mannen op de maan’.

    An xxl Mathmos lava lamp, Lunar model, inspired by the rocket from 'Destination Moon' and 'Explorers on the Moon'.
    No longer available
    Dim. h 83 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #14
    Jacques Gorus
    Period: 1901-1981

    “Zittend naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en blinddruk.

    "Sitting nude". A drawing on paper. Signed at the bottom and blind stamped.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #244
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331". A set of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #159
    David Col
    Period: 1822 - 1900

    “Bij de kapper”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd D. Col. In een vergulde kader.

    "At the barber's", a painting, oil on panel, signed D. Col. In a gilt frame.
    No longer available
    Dim. 24.5 x 18 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #329

    Een set van vier ingekleurde staalgravures met betrekking tot Dorische, Ionische en Corinthische zuilen. Gedateerd 1891.

    A set of four hand-colored steel engravings depicting Doric, Ionic, and Corinthian columns. Dated 1891.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #44
    Jan Bosschaert
    Period: 1957 -

    Een lot van 2 grafische werken met erotisch onderwerp, gesigneerd buiten de plaat door Jan Bosschaert en genummerd 15/50 en 9/100.

    A lot of 2 graphic works with an erotic subject, signed outside the plate by Jan Bosschaert and numbered 15/50 and 9/100.
    No longer available
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More