#130Een houten 19e eeuws theedoosje met koperen elementen belegd.
#39Een ivorine corpus op velour paneel.
#54Les CordesEen fantasiehalssnoer met witte steentjes. Model ‘Jeri’.
#2Een paar messing kandelaars met 5 lichtpunten
A pair of brass candle holders with 5 light points.No longer availableOnline onlyDim. 38cmEstimate: € 15 / 30 -
#113Een messingen kandelaar, gemonteerd als lampenvoet.
#114Een whitewashed houten zuilsokkel.
A whitewashed wouden column.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 24cmEstimate: € 35 / 40 -
#74Een houten beeldje van een neushoorn.
A wooden statue of a rhinoceros.No longer availableOnline onlyDim. h 15 x l 26 cmEstimate: € 5 / 10 -
#17Een Oosters gesculptuurd houten paneel met mytisch decor in het snijwerk.
An Eastern sculpted wooden panel with mythical decoration in the carvings.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 25cmEstimate: € 30 / 50 -
#248Een lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, vaasjes, bekers, flessenstoppen, bestekken, een dienblad, enz. We voegen er een serveerbestek van zilver en been aan toe.
A lot of silver-plated items, including bowls, vases, cups, bottle stoppers, cutlery, a tray, etc. We are adding a silver and bone serving set to it.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#10Porcelaine de ParisEen lot van 6 porseleinen bekers, met diverse voertuigen in het decor. Gemerkt Porcelaine de Paris.
A lot of 6 porcelain cups, decorated with various vehicles. Marked Porcelaine de Paris.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 10 / 15