Een Indisch kistje van hout met ijzeren en koperen beslag. Gegraveerd decor.

An Indian wooden chest with iron and copper fittings. Engraved decoration.
Dim. 10 x 30 x 24 cm
SKU: 2502250387.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #387
Estimate: € 35 / 45

  • #378

    Een Chinees sierzwaard met een decor van draken, zeer zwaar bronzen uitvoering.

    A Chinese ceremonial sword with dragon design, very heavy bronze construction.
    Dim. l 93.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #573
    Kahla

    Een wildservies voor 12 personen bestaande uit een terrine met deksel, een sauskom en 12 borden. Gemerkt Kahla.

    A game service for 12 people consisting of a tureen with lid, a sauce boat, and 12 plates. Marked Kahla.
    Dim. 21 x 28 x 24 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #429
    H. Les...

    “Vrouw in een bosrijk landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Woman in a wooded landscape". Oil on panel. Signed.
    Dim. 23 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #317

    Dim. hoogte 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #166

    Een Vlaamse massief eikenhouten tafel, verlengbaar, met bolpoten.

    A Flemish solid oak table, extendable, with turned legs.
    Dim. 74 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #531

    Een pendule van verguld metaal.

    A clock made of gilded metal.
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #39

    “The White Cliffs of Dover”. Olieverf op paneel. Een paar landschappen, gemonogrameerd.

    "The White Cliffs of Dover." Oil on panel. A couple of landscapes, monogrammed.
    Dim. 15 x 26 & 16 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #22
    Rick Theunissen

    Landschap met hoeve. Olieverf op doek door Rick Theunissen. Gesigneerd.

    Landscape with farmstead. Oil on canvas by Rick Theunissen. Signed.
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #358

    Een houtgesculpteerd polychroom beeld van een middeleeuwse edeldame met boek, zwaard en onderdaan.

    A wood-carved polychrome sculpture of a medieval noblewoman with a book, sword, and servant.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #120

    Wilhelmina 1932. Een gouden munt van 10 Gulden. Au 900/1000.

    Wilhelmina 1932. A gold coin of 10 Guilders. Au 900/1000.
    Dim. 6.74 g
    Estimate: € 480 / 520
  • #579

    “Le Passage du Bac”. Gravure. Daudet naar Berchem.

    "The Ferry Crossing". Engraving. Daudet after Berchem.
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #585

    Een Birmaans borduurwerk met driehoekige zwarte passe-partout in vergulde kader.

    A Burmese embroidery with triangular black mat in gilded frame.
    Dim. H. 82 x B. 94 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00