#573KahlaEen wildservies voor 12 personen bestaande uit een terrine met deksel, een sauskom en 12 borden. Gemerkt Kahla.
#429H. Les...“Vrouw in een bosrijk landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#166Een Vlaamse massief eikenhouten tafel, verlengbaar, met bolpoten.
#531Een pendule van verguld metaal.
#39“The White Cliffs of Dover”. Olieverf op paneel. Een paar landschappen, gemonogrameerd.
"The White Cliffs of Dover." Oil on panel. A couple of landscapes, monogrammed.No longer availableDim. 15 x 26 & 16 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#22Rick TheunissenLandschap met hoeve. Olieverf op doek door Rick Theunissen. Gesigneerd.
#358Een houtgesculpteerd polychroom beeld van een middeleeuwse edeldame met boek, zwaard en onderdaan.
A wood-carved polychrome sculpture of a medieval noblewoman with a book, sword, and servant.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Wilhelmina 1932. Een gouden munt van 10 Gulden. Au 900/1000.
#579“Le Passage du Bac”. Gravure. Daudet naar Berchem.
#585Een Birmaans borduurwerk met driehoekige zwarte passe-partout in vergulde kader.
A Burmese embroidery with triangular black mat in gilded frame.No longer availableDim. H. 82 x B. 94 cmEstimate: € 60 / 80