#216R. Vermeylen“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
#47Een terrine en een schotel van tin.
#213Vlaamse School“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#4Een paar houten olifantjes. Afrikaans werk. Schade aan de slagtandjes.
#209Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#134Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
#230Een balustervormige lampenvoet van metaal.
#93Een dienblad en een roomkannetje van verzilverd metaal.
#66Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit een stolp en twee ijsemmertjes.
Un lot de verrerie incolore, composé d'une cloche et de deux seaux à glace.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 en 19 cmEstimate: € 10 / 15