Other lots in this auction
-
#236Een kopje en schoteltje van eierschaalporselein met decor van een rode en gouden draak op groene fond. Onderaan gemerkt.
Tasse et soucoupe en porcelaine coquille d'oeuf à décor d'un dragon rouge et or sur fond vert. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 & 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#229Een reeks van vier decoratieve reproducties met voorstellingen van de seizoenen. In notenhouten kadertjes.
Série de quatre reproductions décoratives représentant les saisons. Dans des cadres en noyer.No longer availableOnline onlyDim. 27,5x 22 cm (kader)Estimate: € 40 / 50 -
#231Een lot glaswerk, bestaande uit twee paarse vaasjes, twee verschillende kleurloze vaasjes en een groene asbak van Chien Vert.
Lot de verrerie, composé de deux vases violets, de deux vases incolores différents et d'un cendrier vert par Chien Vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#128Een oude telefoon van zwart marmer en messing.
Un ancien téléphone en marbre noir et laiton.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#58C. de Kort“Begijnhof te Breda”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/21 buiten de plaat.
“Begijnhof in Breda”. Une lithographie. Signée et numérotée 5/21 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 26,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#8Een metalen muziekdoosje met voorstelling van de verschijning te Lourdes
Une boîte à musique en métal représentant l'apparition à LourdesNo longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#36Een lot kristal met amberkleurige decors, bestaande uit diverse kommen en vaasjes.
Lot de cristal à décors de couleur ambre, composé de divers bols et vases.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 26 & Ø: 8 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#282Een Tibetaanse Tangka, gouache op katoen/ zijde.
Un tangka tibétain, gouache sur coton/soie.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164“Meisje met kruiwagen.” Biscuit beeldje, als vaas te gebruiken. Schade en restauraties. Gemerkt.
Fille avec brouette. Figurine en biscuit, peut servir de vase. Dégâts et restaurations. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#50Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#273Dyckmans“Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#48“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘33.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Monogrammée et datée '33.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 35 / 45

