Similar lots by type
-
#201
Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
-
#27Stainless Steel Japan
Een lot van 6 vergulde koffielepeltjes.
-
#86Lempereur & Bernard
Een koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
-
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#23
Een vintage glazen mini vitrinekastje met messing frame. Bijgevoegd een soortgelijk doosje, met barst in front raampje.
-
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#138
Een onderlegger houder met lederen bekleding en 10 onderleggers.
A coaster holder with leather covering and 10 coasters. -
#16
Een roodpaarse art deco vaas met vergulde fries met personages in reliëf..
A red purplish art deco vase with a gilt band and relief scene. -
#156Oruss
Een lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
A lot of 2 wristwatches, marked Oruss. -
#5
Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
A pair of pewter mortars with pestles. Marked at the bottom. -
#10
Een lot van 2 vintage tafelmodel aanstekers, één in koper met centraal een boom, één in blauw kristal en messing.
-
#200Lanetti Manchester
Een notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
-
#202
Een lot van 2 oude lampenradio’s, bestaande uit een Philips BX330A en een Radiola RA95A.
-
#172
Een kunststoffen beeldje van een elfachtig wezen in floraal decor.
A plastic figurine of an Elf-like creature in a floral setting. -
#7
Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief.
Other lots in this auction
-
#148
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuren en florale details in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose, with figures and floral details in the decoration. -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#178
Een lot van 2 kunststoffen beeldjes. 1 van een jaren 50 duo met trenchcoat en 1 van een dame op fauteuil op ontbloot bovenlichaam.
A lot of 2 plastic figurines. One of a 1950s duo in trenchcoats and one of a lady on an armchair with bare upper body. -
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#6
Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining. -
#269
Een persglazen vaas.
A pressed glass vase. -
-
#2
Een religieus kadertje met een geschilderd miniatuurtje omringd door homen en dieren. 19e eeuws huisvlijt.
-
#18Herend
Een kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
-
#65Osaka
Een Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century. -
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#20
Een Fu Xing beeld in Chinees porselein, tweede helft 20ste eeuw. Mist een deel van de hoofdtooi.
A Fu Xing figure in Chinese porcelain, second half of the 20th century. Missing part of the headdress.