Een Indonesische Kris met schede uit hout en metaal en lemmet uit damast.

Een Indonesische Kris met schede uit hout en metaal en gedamasceerd lemmet.

An Indonesian Kris with sheath made of wood and metal and a blade made of damascus steel.
Dim. l 47 cm
SKU: 2608250607.
Categories: Aziatisch, wapens, XIXe eeuw.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #607
Estimate: € 80 / 120

  • #218
    Simon & Halbig

    Een antieke pop met bewegende ogen, gemerkt Germany Simon & Halbig #4. Biscuit hoofdje met echt haar. In goede staat. Toegevoegd een doosje met kledij. Circa 1900.

    An antique doll with moving eyes, marked Germany Simon & Halbig #4. Biscuit head with real hair. In good condition. Comes with a box of clothing. Circa 1900.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #183

    Een 19e eeuws hagelgeweer voor randvuurmunitie. Met inscriptie; Louis Vives Y Comp. A Barcelona.

    A 19th-century pinfire shotgun. Inscription reads: Louis Vives Y Comp. A Barcelona.
    Dim. Lengte 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181

    Een Hongaarse M32 officierendolk van de luchtmacht. Gemerkt; Kozák Antal 491.

    A Hungarian M32 Air Force officer dagger. Marked; Kozak Antal 491.
    Dim. Lengte 37 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #191

    Een antiek militair percussiegeweer. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.

    An antique military percussion gun. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.
    Dim. Lengte 134 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #513

    Dim. h 35 cm (schenkkan)
    Estimate: € 60 / 80
  • #196

    Een antieke staande klok met op de wijzerplaat het opschrift; Urbain Kern A Bruxelles.

    An antique standing clock with the inscription on the dial; Urbain Kern A Bruxelles.
    Dim. H 221, B 49, D 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #221

    Een lot van vijf oude boeken. ‘Robert en Bertrand’, door Koen Ravestein, 2e druk, 1921. ‘Novellen uit het Antwerpsch schipperskwartier’, door J. F. Buerbaum, 1893. ‘Het taelverbond’, letterkundig tydschrift onder het bestuur van J. F. C. Verspreeuwen, 1845. ‘Onze helden van 1302’, door Duclos, 1880. ‘Tijl Uilenspiegel in Vlaanderen’, door Auctor, derde uitgaaf, 1913.

    A lot of five old books. 'Robert and Bertrand' by Koen Ravestein, 2nd edition, 1921. 'Novellen uit het Antwerpsch schipperskwartier' by J. F. Buerbaum, 1893. 'Het taelverbond', literary magazine under the editorship of J. F. C. Verspreeuwen, 1845. 'Onze helden van 1302' by Duclos, 1880. 'Til Eulenspiegel in Flanders' by Auctor, third edition, 1913.
    Dim. 28/20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, kaliber 9mm, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Vervaardigd 2e helft 19e eeuw.

    A six-shot revolver for pinfire system, caliber 9mm, with wooden stock. Featuring a functioning cocking mechanism. Manufactured in the second half of the 19th century.
    Dim. Lengte 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #536

    A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration. Featuring foo dogs at the top.
    Dim. Hoogte 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    Een Chinese penseelvaas met fauna en flora in het decor.

    A Chinese brush vase decorated with fauna and flora.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Gemerkt met Luikse fabrieksmerken. Vervaardigd ca. 1890.

    A six-shot revolver for pinfire system, with wooden stock. With a functional cocking mechanism. Marked with Liege factory marks. Made around 1890.
    Dim. Lengte 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #228

    Een lot van twee antieke boeken. ‘Gemeyne zend-brieven’, door H. Jacobi, 1774. ‘Almanach van Milanen, gecalculeert op den meridiaen van Gend, 1819.

    A lot of two antique books. 'Gemeyne zend-brieven' by H. Jacobi, 1774. 'Almanach van Milanen, calculated for the meridian of Ghent, 1819.
    Dim. 19/16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #531

    Een set van 6 hoge theekopjes en schoteltjes van Chinees porselein. Draagt het merkteken van de Qing-dynastie, keizer Tongzhi. 1 kopje met schilfer aan de rand.

    A set of 6 tall tea cups and saucers made of Chinese porcelain. Bears the mark of the Qing dynasty, Emperor Tongzhi. 1 cup is chipped at the rim.
    Dim. H 7, Ø 8 en 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203

    Een Belgische sabel, model 1850. Politie of Garde Civique-uitvoering van de sabel voor onderofficieren.

    A Belgian saber, model 1850. Police or Civic Guard version of the saber for non-commissioned officers.
    Dim. Lengte 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Een lot van drie boeken met Antwerpen als onderwerp. ‘Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen’, door Augustin Thys, 1879. ‘Beknopte geschiedenis der stad Antwerpen’, door Alfons Swerts-Slock, 1898. ‘De straten van Antwerpen’, door Sleeckx, 1921.

    A lot of three books on the subject of Antwerp. 'History of the streets and public places of Antwerp', by Augustin Thys, 1879. 'Concise history of the city of Antwerp', by Alfons Swerts-Slock, 1898. 'The streets of Antwerp', by Sleeckx, 1921.
    Dim. 23/17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #173
    Walther

    Een Walther lg300xt luchtkarabijn in koffer. Deze karabijn heeft een energie van 15.48 Joule, kaliber 4.5mm, met een enkelschots mechanisme.

    A Walther lg300xt air rifle in case. This rifle has an energy of 15.48 Joules, 4.5mm caliber, with a single-shot mechanism.
    Dim. 4.5 mm
    Estimate: € 400 / 600
  • #498

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #178

    Een antiek vestzakpistooltje, model Derringer.

    An antique vest pocket pistol, Derringer model.
    Dim. Lengte 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #458

    Twee Afrikaanse wapens, bestaande uit een ceremoniële dolk en een Konda machette.

    A lot of two African weapons, consisting of a ceremonial dagger and a Konda machete.
    Dim. Lengte 47 en 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #158
    Mre. Imp. De St. Etienne

    Een Frans percussiepistool bestemd voor de cavalerie en marine. Model 1822, vermoedelijk geproduceerd medio 19e eeuw. Dit pistool is gemaakt als percussiepistool en is geen ombouw van een vuursteenslot.

    A French percussion pistol intended for cavalry and navy use. Model 1822, likely made in the mid-19th century. This pistol was created as a percussion pistol and is not a conversion from a flintlock.
    Dim. L: 35 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #163
    Steyr

    Een Steyr LP-10 luchtdrukpistool in koffer. Met extra gastank, een setje gereedschap en loodjes.

    A Steyr LP-10 air pistol in case. With extra gas tank, a set of tools, and pellets.
    Dim. 4.5 mm
    Estimate: € 400 / 600

  • #311

    “Moeder Gods Kazanskaya”. Russische icoon met messingen riza. XIXde eeuw.

    "Mother of God". Russian icon with brass oklad. 19th century.
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #55
    Swatch
    Period: 1992

    Swatch Sam Francis GZ123 polshorloge, speciale gelimiteerde uitgave in originele verpakking. Klein beetje schade aan de verpakking.

    Swatch Sam Francis GZ123 wristwatch, special limited edition in original packaging. Slight damage to the packaging.
    Dim. Ø 34 mm
    Estimate: € 120 / 150
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #538

    Een lot van drie lampenvoeten van VSL kristal. Paars in de massa gekleurd.

    A lot of three lamp bases of VSL crystal. Purple colored throughout.
    Dim. Hoogte 26 en 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #2
    Bertha Caenen

    Twee stillevens, olieverf op paneel. Getekend; B. Caenen.

    A lot of two still lifes, oil on panel. Signed; B. Caenen.
    Dim. 24/33 en 22/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een lot van 11 grotere stukken koraal. Omvat verschillende soorten.

    A lot of 11 larger pieces of coral. Includes various types.
    Dim. 10 tot 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #258
    Val Saint Lambert

    Een kelkvormige vaas van geslepen VSL kristal, groen in de massa gekleurd. Onderaan getekend en P.U.. Bovenaan lichte schade.

    A chalice-shaped vase of cut VSL crystal, colored green throughout. Signed at the bottom with P.U.. Minor damage at the top.
    Dim. Hoogte 26, Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #368
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    ‘L’oiseau de feu’, fotolithografie op een porseleinen bord. Aan de achterant gestempeld; Corneille.

    'The Firebird', photolithograph on a porcelain plate. Stamped on the back; Corneille.
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Eerste vluchten. Een verzameling omslagen met zegels, hoofdzakelijk gerelateerd aan de luchtvaart. Grotendeels uitgegeven door Sabena, de bundel bevat ook omslagen van Austrian Airlines en andere.

    First flights. A collection of covers with stamps, mainly related to aviation. Mostly issued by Sabena, the bundle also includes covers from Austrian Airlines and others.
    Dim. 14/27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    René Engelen

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op papier. Getekend; R. Engelen.

    'Flower vase', oil on paper. Signed; R. Engelen.
    Dim. 65/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375

    Een handgeknoopt bidkleed met gestileerde mirhab in paars en lichtbruine tinten.

    A hand-knotted prayerrug in shades of purple and light brown.
    Dim. 130 x 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124
    Edmond Sanders
    Period: 1898 - 1961

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Sanders.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas, signed Sanders.
    Dim. 100 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 250

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00