#375Een print op papier met paard en hooiwagen.
#135Serge Creuz‘Dame in het roze’, een werk van Serge Creuz, niet gesigneerd.
#109“Lun Yuen”. Een print op papier.
"Lun Yuen." A print on paper.No longer availableOnline only -
#5“Semi naakt met kat”. Een poster in kader. Naar een werk van Van Hove.
#78Jef Sempels“Groen portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd “Jef Sempels”.
#32‘Binnenschepen aan de kade’, olieverf op paneel, getekend Alec ‘88.
'Inland vessels at the quay', oil on panel, signed Alec '88.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#259“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Heath View with Path". A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 28,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#189Angelo L. Roker“Atlantis”. Een print op houten wandpaneel.
"Atlantis". A print on wooden wall panel.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203“Religieus tafereel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan monogram “RH”.
"Religious scene." A painting, oil on canvas. Monogram "RH" at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#142“Kittens”. Een lot van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Kittens". A lot of 2 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#60“Sleutelstraat”. Een tekening op papier. Gesigneerd.
"Key Street". A drawing on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 17 cmEstimate: € 10 / 20