Similar lots by type
-
#40
Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 80/130 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.
Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.No longer availableDim. 14,13 gEstimate: € 250/350 -
#622
Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.
Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200/240 -
#26Dupont en Impact
Twee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.
Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#130D.R.G.M.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.No longer availableDim. bruto: 24,34 gEstimate: € 350/450 -
#255
Vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Quatre montres diverses en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#85
Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 200/300 -
#5
Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#125
Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.
Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.No longer availableDim. 17,95 gEstimate: € 250/300 -
#315
Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).
Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 200/300 -
#42
Een lot van vijf gravures, waarvan twee marines, wapens en twee Engelse zichten.
Lot de cinq gravures dont deux marines, des armes et deux vues anglaises.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#644
Een map met kleurenprenten met betrekking tot Chinese muurtekeningen uit de Tangdynastie. Ed. Wenwu. Peking, 1974. We voegen er een gedrukte Chinese scroll aan toe.
Portefeuille contenant des planches en couleurs concernant des dessins muraux chinois de la Dynastie T’ang. Ed. Wenwu, Pékin 1974. Nous ajoutons un rouleau chinois imprimé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#10
Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.
Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 100/150 -
#814
“Le rollier vulgaire (de gewone scharrelaar)”. Lithografie. XIXe eeuw.
“Le rollier vulgaire”. Litho. XIXe siècle.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 30/40 -
#506
Drie wijzen van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.
Trois sages en ivoire sculpté sur socles en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 180/220 -
#829
Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.
Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.No longer availableDim. 100 x 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#140
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto : 25,67 gEstimate: € 200/300 -
#662
Twee Chinese scrolls op rijstpapier met afbeeldingen van krijgers.
Deux rouleaux chinois sur papier de riz représentant des guerriers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#145
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.
Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.No longer availableDim. 19,70 gEstimate: € 400/500 -
#135
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 350/450 -
#546
Twee stenen tempelwachters in hoog-reliëf. Azië.
Deux gardiens de temple en relief. Sculptures en pierre. Travail asiatique.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 400/500 -
#70
Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#160
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.
Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 150/250 -
#754
Een reeks van vier reproducties van foto’s i.v.m. ruimtemissies Apollo XI, XIII en XV.
Suite de quatre reproductions de photos des missions spatiales Apollo XI, XIII et XV.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#481Nao
“Ballerina” en “Meisje in nachthemd”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Ballerine” et “Fille en chemise de nuit”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous les bases.No longer availableDim. H 30 en 15 cmEstimate: € 40/60 -
#635Steiff
Lot van 8 pluchen dieren. Gemerkt.
Lot de 8 animaux en peluche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#234
“Het bisschoppelijk paleis te Beauvais”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd. Omstreeks 1830.
“Le palais épiscopal de Beauvais”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammé, vers 1830.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 150/180 -
#273
“Herderinnetje”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een houten sokkel. Naar een werk van Auguste Moreau.
“Petite bergère”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en bois. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/140 -
#9
Een lot van vier missalen:- “Petit Paroissien”. Ed. Lelong, Bruxelles. Met ivoren omslag.- “Volks misboek en vesperale”. Ed. Benediktijnen Abdij Affligem. 1961.- “Parroisien romain”. Ed. Butzon & Bercker. Met bakelieten omslag en in origineel etui. Omstreeks 1900.- “Parroisien romain”. Ed. A. Mame et Fils Tours. 1864. Omslag bekleed schildpad en versierd met een koperen reliëf van de H. Theresia.
Lot de quatre missels:- “Petit Paroissien”. Ed. Lelong, Bruxelles. Couverture en ivoire.- “Volks misboek en vesperale”. Ed. Benediktijnen Abdij Affligem. 1961.- “Paroissien romain”. Ed. Butzon & Bercker. Couverture en bakelite et tui d’origine. Vers 1900.- “Paroissien romain”. Ed. A. Mame et Fils Tours. 1864. Couverture écail et décor en cuivre repoussé représentant Ste-Thérèse.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#3
Een houten coiffeurskoffertje, er worden twee lederen armbanden en een set glazen messenleggers aan toegevoegd.
Petit coffret de coiffeur en bois, deux bracelets en cuir et une suite de porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 10/15 -
#23
Een rechthoekige coupe en een asbak van kleurloos geslepen kristal. Het eerste met gesatineerd decor in de geest van Lalique, de tweede gemerkt Val St. Lambert.
Coupe rectangulaire et cendrier en cristal incolore. La première à décor satiné dans le goût de Lalique, le deuxième avec la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#628
“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#720
Vijf poppen met porseleinen hoofdjes. We voegen er twee kleinere exemplaren aan toe.
Cinq poupées aux têtes en porcelaine. Nous ajoutons deux exemplaires plus petits.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#589Hokusai School
“Fukurokuju met damhert”. Ontwerp voor een houtsnede uit het einde van de XVIIIde eeuw.
“Fukurokuju et un daim”. Esquisse pour une gravure sur bois du fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 400/500 -
#308
Twee verschillende vazen van kleurloos en blauw geslepen Boheems kristal.
Deux vases divers en cristal de Bohème incolore et bleu.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#323
Een miniatuur reliekschrijntje met een waszegel met recto Christus aan het kruis en het Agnus Dei op de verso.
Reliquaire miniature au cachet en cire. Le Christ crucifié sur un côté, l’Agnus Dei sur l’autre.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80/120