Een ingekleurde oude kaart van Vlaanderen. Ingelijst.

A hand-colored antique map of Flanders. Framed.
SKU: 1612250234.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #234

  • #288
    Jaques Adnet

    Een paar vintage design boekensteunen van leder en messing. Ontworpen door Jaques Adnet.

    A pair of vintage design bookends in leather and brass. Designed by Jaques Adnet.
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242

    ‘Stilleven met bloemen en een peer’, olieverf op paneel. Getekend Lombaert.

    'Still life with flowers and a pear', oil on panel. Signed Lombaert.
    Dim. 60/65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #119

    Brugge. Kleurenets door Alfred van Neste.

    Bruges. Color etching by Alfred van Neste.
    Dim. 35/64 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #52
    Jef Lambeaux

    ‘Twee kinderen’. Een studie in potlood naar model. Getekend Jef Lambeaux.

    ‘Two children’. A pencil study from a model. Signed by Jef Lambeaux.
    Dim. 17/13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk, onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil on panel. An expressionist piece, signed illegibly.
    Dim. 65/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229

    Abstracte compositie, olieverf op doek in de geest van Karel Appel. Getekend Neyt?

    Abstract composition, oil on canvas in the spirit of Karel Appel. Signed Neyt?
    Dim. 90/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217
    Frans Van Immerseel

    “De Olewagen Sage”. Een set van vijf ingekaderde houtsneden, genummerd 216/250, gesigneerd buiten de plaat, ter illustratie van een verhaal van Hans Grimm.

    "The Olewagen Sage." A set of five framed woodcuts, numbered 216/250, signed outside the plate, illustrating a story by Hans Grimm.
    Dim. 33/25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #278
    Lego

    Een partij vintage lego bestaande uit een (onvolledige) treinset met zijn originele doos en 3 houten Lego kistjes met schade en vele blokjes.

    A collection of vintage Lego including an (incomplete) train set with its original box and 3 wooden Lego crates with damage and many blocks.
    Dim. 7.5 x 39.5 x 47.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #3

    Een rozentak van smeedijzer, in de stijl van Van Boeckel.

    A wrought iron rose branch, in the style of Van Boeckel.
    Dim. Lengte 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with a diamond of approximately 1 carat.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #214
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891-1964

    ‘Vrachtschepen op een mistige Schelde’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend P. Jan De Clercq.

    ‘Cargo Ships on a Misty Scheldt’, oil on canvas. A post-impressionist work, signed P. Jan De Clercq.
    Dim. 60/75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #44

    Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.

    A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.
    Dim. 16/12 cm
    Estimate: € 50 / 75

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00