Other lots by Ivora, Gouda
-
#89Ivora, Gouda
Drie stuks Gouds plateel, bestaande uit een lampenvoet, een rond schaaltje en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 15 & 17 cm; Ø: 13 cm -
#74Ivora, Gouda
Een asbak en een blaker van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 16 cm
Other lots in this auction
-
#88Tiko, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een dekselvaas, twee mandjes, twee grote en twee kleine schenkkannen en twee vazen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 5 - 32 cm -
#47Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 9 - 26 cm -
#106Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit drie vazen, een siervaasje op voet, een sierkan en een kleine kandelaar. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 - 22 cm -
#8Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit vier verschillende vazen en twee ronde dekseldoosjes. Gemerkt. Eén vaasje met barst aan de rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 27 cm -
#3Royal Goedewaagen, Gouda
Vier stuks aardewerk, bestaande uit een wit vaasje met getorste ribben, een lampvoetje met een meerkleurig Oosters decor, een tabakspot met messingen dekesl en een waterpijpje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 24 cm -
#43Céramique Montoise
Een lot van vijf stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit twee verschillende schenkkannen, twee verschillende dekseldoosjes en een klompje. Gemerkt. Rond dekseltje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#30Royal Zuid-Holland
Een inktpot en een dekselvaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Old-time’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30. glazen recipiënt intact.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. Ø: 18 cm; h: 28 cm -
#56Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit zes vazen, een opengewerkte schotel een bonbonière en twee schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 - 21 cm -
#75Céramique Montoise - Ären
Een lot van drie stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een klomp, een vaasje en een kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#118
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een tabalspot, een schenkkannetje en een schoteltje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 1à - 24 cm -
#93Flora, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee dekselvazen, twee vaasjes op voet, een schenkkan, vijf vazen, een cachepot, een dubbele schaal en vier zwarte schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 4 - 36 cm -
#108Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een schaal en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 18 - 23 cm