Other lots by Ivora, Gouda
-
#89Ivora, Gouda
Drie stuks Gouds plateel, bestaande uit een lampenvoet, een rond schaaltje en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 15 & 17 cm; Ø: 13 cm -
#74Ivora, Gouda
Een asbak en een blaker van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 16 cm
Other lots in this auction
-
#68Royal Zuid-Holland
Twee kannetjes, een kandelaar, een schaaltje op voet en een laaf vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 6 & 15 cm -
#8Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit vier verschillende vazen en twee ronde dekseldoosjes. Gemerkt. Eén vaasje met barst aan de rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 27 cm -
#117
Een lot van tien stuks plateel met meerkleurige Delftse decors. Gouda en Delft.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 4 - 30 cm -
#63Arnhemse Fayencefabriek
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pique-fleurs, twee kannetjes en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12 - 15 cm -
#4
Een Bergens aardwerk, bestaande uit een jenevervaatje, twee vazen met bloemendecors, een bol vaasje, een platte oorvaas, een klompje en een schaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 28 cm -
#55Inca, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vier vaasjes, een bonbonnière en een driedelig rokerssetelletje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 7 - 21 cm -
#11Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit twee platte kruiken, een platte oorvaas en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 19 - 26 cm -
#21Céramique Montoise
Een paar vazen van meerkleurig Bergens aardewerk. Decor 112. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 36 cm -
#93Flora, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee dekselvazen, twee vaasjes op voet, een schenkkan, vijf vazen, een cachepot, een dubbele schaal en vier zwarte schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 4 - 36 cm -
#91S. Hublet
Een grote theepot van Naams steengoed, versierd met hoofden in reliëf. Onderaan gemerkt. Dekselknop gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#101Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk, versierd met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee oorvazen, een theepot, een schenkkan, een mandje, twee vaasjes (één met haarscheur), een klompje, een potje en een vierkante schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#67Royal Zuid-Holland
Drie verschillende vaasjes en een schaaltje van meerkleurig Gouda-aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 8; h: 9 - 10 cm