Other lots by Ivora, Gouda
Similar lots by type
-
#151Royal Zuid-Holland, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig plateel met respectievelijke decors ‘Chrysantieme’ & ‘Hapin’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 & 21 cm -
#137Flora, Gouda
Een lot meerkleurig Hollands plateel, waarbij vier vaasjes met decor ‘Herfst’ en een vaasje en een jardinière met decor ‘Daisy’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 23 cm -
#138Flora, Gouda
Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 28 cm -
#128Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit een bolle vaas, drie kannetjes en een kleiner bol vaasje. Decors ‘Ata’, ‘Frato’, ‘Mara’, & ‘Plonia’. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 19 cm -
#135Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een kan en een bolle vaas met decor ‘Banda’, een vaas met opengewerkte rand met decor ‘Smirna’ en een oorvaas met decor ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 - 24 cm -
#147Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van vier verschillende schotels van Gouds plateel, waarbij één op drie bolle voetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
#149Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#136
Vijf asbakken van mat Hollands aardewerk met het logo van Verheul (autobussen en vrachtwagens), waarbij twee in blauw en drie in wit. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cm -
#179Royal Zuid-Holland
Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#132Royal Zuid-Holland
Een lot van zes verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 23 cm -
#141
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cm -
#133Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 - 25 cm -
#150Koninklijke Goedewaagen, Gouda
Een gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 10 x 10 cm -
#140Céramique Montoise
Twee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 21 & 36 cm -
#131Regina, Gouda
Een een vaas, een dekselvaas, een bonbonière en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Van Eyck’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 11 - 38 cm -
#144Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm -
#145Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardwerk, bestaande uit vier sierkannetjes, een schoteltje en een jenevervaatje met zes borreltjes (zonder dop en kraantje). Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cm -
#152Royal Zuid-Holland, Gouda
Een gevarieerd lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit twee theepotten, vier vazen, een kommetje, een aperitiefschaal en een dekselpotje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 38 cm -
#142Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#148Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm -
#130Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een kleine kwispedoor, een balustervaas, een eirond vaasje en een flesvaasje, waarbij de eerste drie met opschrift ‘Luxembourg’ en het laatste met opschrift ‘Antwerpen’. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 22 cm -
#134G. Dubois, Baudour
Een aardewerken jardinière met meerkleurig bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#139Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, versierd met bloemendecors, bestaande uit een grote schotel op voet, een eironde vaas, twee oorvazen, een klein vaasje en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 25 cm; Ø: 32 cm -
#143Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm
Other lots in this auction
-
#75
Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20/25 -
#110Royal Zuid-Holland
Een lot plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier verschillende vazen en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 26 cm -
#60Royal Zuid-Holland, Gouda
Een kruik en een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van bloeiende takken, ‘Unia’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 15 & 19 cmEstimate: € 25/30 -
#94Dubois, Bouffioulx
Vijf kannetjes van geglazuurd steengoed, versierd met een Franse lelie. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 30/40 -
#172
Een lot meerkleurig Hollands plateel, bestaande uit een schaal op messingen voet, twee dekselvazen, twee schenkkannen en twee lampenvoeten. Delft & Gouda.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 25 cm -
#37Céramique Montoise
Twee designcoupes, een kan, een klompje en een tonvormige tabakspot van meerkleurig aardewerk met decors van vogels op bloeiende takken. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6 - 16 cmEstimate: € 30/35 -
#106Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30/40 -
#3Royal Goedewaagen, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande iot een kruikn een dekselvaasje, een kandelaar, een schenkkan, een klomp, een asbak, twee bordjes, waarbij één van Nedlloyd SpiceRace, een tabakspot zonder deksel (barst) en twee verschillende vaasjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#105Regina, Gouda
Een lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35/45 -
#53Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk bestaande uit een schotel, een bladvormig schaaltje (restauratie) en twee vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 10 & 21 cmEstimate: € 35/50 -
#119Ter Gouw, Gouda
Twee dekseldoosjes, een vaas, een schenkkan en een pijpvormige asbak van glanzend plateel met meerkleurige decors.. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cm -
#29Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kan en een vaas met decor ‘Joma’, een kan met decor ‘Juan’ en een kan met decor ‘Majoma’. Medio XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 26 cmEstimate: € 40/60