Een inktpotje van diepblauw geglazuurd Chinees porselein. Gemerkt.

An ink pot of deep blue glazed Chinese porcelain. Marked.
Dim. Hoogte 5,5, Ø 6 cm
SKU: 2810250383.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #383
Estimate: € 75 / 100

  • #197
    Adams England

    Een 95-delig porseleinen servies, Adams England, met illustraties van Dickens, bestaande uit: 1 koffiepot, 1 theepot, 13 kleine koppen, 14 schoteltjes, 15 grote koppen, 12 schoteltjes, 14 schalen, 12 dessertbordjes, 6 eierdopjes, 3 melkkannetjes, 2 suikerpotjes, 1 grote kom en 1 potje waarvan het deksel manco.

    A 95-piece porcelain dinner set, Adams England, featuring illustrations of Dickens, including: 1 coffee pot, 1 teapot, 13 small cups, 14 saucers, 15 large cups, 12 saucers, 14 bowls, 12 dessert plates, 6 egg cups, 3 milk jugs, 2 sugar bowls, 1 large bowl, and 1 missing lid jar.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #411

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen Canton dekselvaas, famille rose.

    A 19th-century Chinese porcelain Canton lidded vase, famille rose.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #431

    Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Vermoedelijk Amphora, gemerkt Austria.

    A basket-shaped jardiniere of multicolored porcelain with a decoration of three climbing children and grape clusters in high relief. Presumably Amphora, marked Austria.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #533

    Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose, niet gemerkt.

    A pair of baluster vases in polychrome Chinese porcelain. Famille rose, unmarked.
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549

    Een set van 2 Chinese blauw-witte porseleinen vazen met kinderen in het decor.

    A set of 2 Chinese blue and white porcelain vases with children in the decoration.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
    Dim. H 37, L 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #423

    Een set van 3 Chinees porseleinen famille rose borden, 18e/19e eeuws.

    A set of 3 Chinese porcelain famille rose plates, 18th/19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #538

    Een groot sierbord van Imari porselein, op staander.

    A large decorative plate of Imari porcelain, on stand.
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

    A Saxon porcelain bowl carried by two young noblemen, marked with an R.
    Dim. 22 x 49 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #552

    ‘Lotusbloemen en ganzen’, 19e eeuws Chinees borduurwerk.

    'Lotus Flowers and Geese', 19th Century Chinese embroidery.
    Dim. 31/23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #316

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een ronde Chinese houten salontafel met een landschap en vogel gedecoreerd.

    A round Chinese wooden coffee table decorated with a landscape and bird.
    Dim. h 44 x Ø 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #377

    Een lot van 7 borden in Imari porselein, bestaande uit een set van 3 en een set van 4 waarvan 2 met haarlijn/gechipt.

    A lot of 7 Imari porcelain plates, comprising a set of 3 and a set of 4, 2 of which have hairline/chips.
    Dim. Ø 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #523

    Avalokiteśvara Bodhisattva, Boeddha met 10 gezichten en duizend armen. Een gepatinneerd bronzen beeldje.

    Avalokitesvara Bodhisattva, Buddha with 10 faces and a thousand arms. A patinated bronze statue.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #368

    “Kameel met zadeltas”. Een gepolychromeerd terracotta beeld naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

    "Camel with saddlebags." A polychromed terracotta sculpture inspired by examples from the Tang Dynasty.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #306

    Een gesigneerde Italiaanse porseleinen zuil met marmereffect, schilfer.

    A signed Italian porcelain column with marble effect, flaking.
    Dim. 79 x 26 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #326

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #402
    Adrien Paul Duerinckx

    ‘Witte hoeve met kruisbeeld’, olieverf op doek. Getekend; A. P. Duerinckx. Met een beetje schade aan de verflaag.

    'White farmhouse with crucifix', oil on canvas. Signed; A. P. Duerinckx. With some damage to the paint layer.
    Dim. 85/105 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #184
    Witzel (Georg Willem) Opdenhoff
    Period: 1807-1873

    “Vissersboten bij lage tij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Met een indrukwekkende vergulde lijst.

    "Fishing boats at low tide." Oil on panel. Signed lower left. With an impressive gilt frame.
    Dim. 32 x 43 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #575

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #289

    Een milieu de table, verzilverd metaal met een decor van rozen en een geslepen glazen coupe.

    A table centerpiece, silver-plated metal with a decor of roses and a cut glass coupe.
    Dim. 19.5 x 51 x 17.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #325

    Een lot van drie handgeknoopte Oosterse tapijtjes.

    A lot of three hand-knotted oriental rugs.
    Dim. 155/97 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #94
    Redhall

    “Eend en jongen bij de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Zware vergulde omlijsting.

    "Duck and duckling by the water's edge". Oil on panel. Signed. Heavy gilded frame.
    Dim. 17 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #510

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met een centrale briljant 0,26 ct, en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.

    An 18 kt white gold chain with pendant featuring a central brilliant-cut diamond of 0.26 ct, and diamonds with a total weight of 0.58 ct.
    Dim. 4,47 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #265

    Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.

    A vase made of Bohemian crystal. In original box.
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #361

    Een paarkleine coupes van polychroom porselein met messingen driepoot eindigend in gevleugelde draak Imari, begin XXste eeuw.

    A pair of small polychrome porcelain cups with brass tripod bases ending in winged dragon. Imari, early 20th century.
    Dim. Ø 16.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #200
    Chopard

    Een 18 kt witgouden in de vorm van een vlinder bezet met briljanten, roze en blauwe saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. In originele doos.

    An 18kt white gold butterfly-shaped brooch set with diamonds, pink and blue sapphires with a total weight of approximately 1 ct. In original box.
    Dim. 8,45 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #297
    Val Saint Lambert

    Een kleine pique-fleurs van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa.

    A small posy holder made of cut crystal, partly colored blue in the mass.
    Dim. H. 11;5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309

    Een grote bolvaas in hyalietglas, met herfstbladeren beschilderd.

    A large spherical vase in hyalith glass, painted with autumn leaves.
    Dim. 18,5 x Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00