Similar lots by type
-
#568Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd. Lichte schade aan de basis.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé. Léger dommage au socle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#197Een paar bronzen beelden op sokkels van roze marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne en Fortuna naar Edouard Drouot.
Quelques statues en bronze sur socles en marbre rose avec frise en bronze: Mercure d'après Jean Boulogne et Fortuna d'après Edouard Drouot.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#316Een smeedijzeren wandconsole met een zwart marmeren blad.
Console en fer forgé à tablette en marbre noir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#468Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#131Een driedelig messingen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton de style éclectique comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. h: 44 & 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#208“Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
“Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 1700 / 1900 -
#272Brombeek“Japans landschap”. Pastel op papier”. Gesigneerd op de verso.
Paysage japonais . Pastel sur papier. Signé au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#10Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een bolletje, een wit en geelgouden ring en een slotje.
Un pendentif en or jaune 18 carats en forme de boule, une bague en or blanc et jaune et un fermoir.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 180 / 250 -
#584Richard KaylerPeriod: 1927 - 1997“Composities”. Waterverf en gouache op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘73 & 75.
“Composition”. Aquarelle et gouache sur papier. Les deux signés et datés respectivement ‘73 et ‘75.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#233“Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.
Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#229Sulac (Lucien Calus)“Duinen en de Noordzee”. . Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1991.
Les dunes et la mer du Nord .. Huile sur toile. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#183Een kandelaar van deels verguld brons in empirestijl, gedragen door een vrouwenfiguur.
Un bougeoir en bronze partiellement doré de style Empire, porté par une figure féminine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 220 -
#5Een ring en twee broches van zilver bezet met amethist en markasiet.
Une bague et deux broches en argent serties d'améthyste et de marcassite.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 40 / 80 -
#613Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 650 / 750 -
#399Edith Van LeckwijckPeriod: 1899 - 1987“Marine”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
Marine . Pastel sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 250 / 350

