Similar lots by type
-
#468Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#568Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd. Lichte schade aan de basis.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé. Léger dommage au socle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#197Een paar bronzen beelden op sokkels van roze marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne en Fortuna naar Edouard Drouot.
Quelques statues en bronze sur socles en marbre rose avec frise en bronze: Mercure d'après Jean Boulogne et Fortuna d'après Edouard Drouot.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#316Een smeedijzeren wandconsole met een zwart marmeren blad.
Console en fer forgé à tablette en marbre noir.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#6351 gouden munt van 100 CAD. St. John’s Newfoundland. Au 917/1000. Canada, 1983. Recto: Queen Elizabeth II, verso: anker, schip en gebouw. In etui en certificaat van Royal Canadian Mint.
1 pièce d'or de 100 CAD. St. John's Terre-Neuve. Au 917/1000. Canada, 1983. Recto: Reine Elizabeth II, verso: ancre, navire et bâtiment. En étui et certificat de Royal Monnaie canadienne.No longer availableDim. 16,96 gEstimate: € 700 / 800 -
#228MiloEen bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.
Un guépard en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#537Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha de bronze.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#55Een lange parelhalssnoer.
Un long collier de perles.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#531Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages. Met stempel onderaan.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de caractères. Avec cachet en bas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw.
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#697“Auto’s uit de jaren 1886 tot 1930” & “Auto’s uit de jaren dertig en veertig”. Palladium Publishers. Helmond, 1997.
Voitures des années 1886 à 1930 & Voitures des années 1930 et 1940 . Palladium Publishers. Helmond, 1997.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#4701 gouden munt van 1000 Rupees. “Conservation”. Au 900/1000. Mauritius 1975. Recto Queen Elizabeth II, verso Vliegenvanger op zijn nest.
1 pièce d'or de 1000 roupies. Conservation . Au 900/1000. Maurice 1975. Recto Reine Elizabeth II, verso Gobemouche sur son nid.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1800 / 2400 -
#256Een eikenhouten commode met vier laden, de bovenste met uitsprong. Engeland, XIXde eeuw.
Commode en chêne à quatre tiroirs, le haut avec une saillie. Angleterre, XIXème siècle.No longer availableDim. 87 x 88 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met tanzaniet een gezamenlijk gewicht van +- 4,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de tanzanite d'un poids combiné de + - 4,50 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 800 / 900 -
#646Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 170 x 115 & 200 x 98 cmEstimate: € 50 / 80 -
#473Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 80 / 120

