Similar lots by type
-
#739Een paar kandelaars van massief geel koper in barokke stijl. XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en laiton massif de style baroque. Fût torsadé vers le haut, le bas aux balustres. Piétement tripode décoré en relief de têtes d’angelots ailées. Larges binets circulaires. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#377Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl met Heiligenvoorstellingen op de voet.
Candélabre d’église en laiton de style baroque représentant des saints sur la base.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#797Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.
Lot de cafetières, de pots à lait etc. en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#367Een balustervaasje van cloisonné op geel koper met een meerkleurig decor van pioenrozen en vogels op zwarte fond.
Vase balustre en cuivre jaune cloisonné. Décor polychrome de pivoines et d’oiseaux sur fond noir.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#643Een art nouveau inktpot van rood koper met een glazen recipiënt, versierd met een lezende dame. Deksel manco.
Encrier art nouveau en cuivre rouge avec cuvette en verre, surmonté d’une femme lisant. Couvercle manque.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#418Twee paar neogotische messingen knobbelkandelaars.
Deux paires de chandeliers en laiton de style gotique.No longer availableDim. H. 42 & 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#438Een lampenvoet van verguld brons en koper in Empirestijl op een marmeren voetstuk.
Pied de lampe en bronze et en cuivre de style Empire sur base en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#311Een lot koper en brons, bestaande uit een wisseltrofee van een schuttersgilde, een kruis, een Chinese draak, een slang en twee beeldjes.
Lot de cuivres et de bronzes comprenant un trophée des tireurs, un crucifix, un dragon chinois, un serpent et deux statuettes.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#686Een hangconsole van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIV-stijl. XIXe eeuw.
Console à suspendre en chêne de style Louis XIV. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 150 -
#286Een tweeledige hoekkast van eikenhout met twee maal twee paneeldeuren.
Encoignure en chêne à deux corps. Deux fois deux portes moulurées.No longer availableDim. 222 cmEstimate: € 120 / 200 -
#469G. Wagener“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Vrouwelijke ruiter”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijmerk van Woerffel, St. Petersburg.
“femme à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec marque de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#183CapodimonteEen arend van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.
Aigle en biscuit polychrome sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 100 -
#747Een groep van gebeeldhouwd ivoor in de vorm van een Indische handelaar op olifant, staand op een platform gedragen door vier olifantenkoppen.
Groupe en ivoire sculpté représentant un marchand indien sur un éléphant, sur une base portée par quatre têtes d’éléphants. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#250PalmieroEen 18 karaats wit gouden ring bezet met drie kleuren diamanten met een gezamenlijk gewicht van waarschijnlijk meer dan 12,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en trois couleurs ayant un poids total de probablement plus de 12,50 ct.No longer availableDim. 32,23 gEstimate: € 10000 / 15000 -
#199Evert PietersPeriod: 1856 - 1932“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gerestaureerd. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée. Restaurée.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#167Dominique M. Van den BosschePeriod: 1854-1906“Meisjesbuste”. Beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1903.
Buste de jeune femme. Sculpture en terre cuite. Signée et datée 1903.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 250 -
#616Een kabinet van mahoniehoutfineer. De binnenkant naar de XVIIe eeuw met twaalf laden en een centraal deurtje met barokke schilderingen op goud achter glas (enkele beschadigd). De binnenkant van de paneeldeuren beschilderd met voorstellingen van de ten hemelopneming van Maria en Henoch. Sletig. Op een meubel met twee deuren in gefineerd mahoniehout uit de XIXde eeuw (versleten).
Cabinet en placage. L’intérieur d’après le XVIIe siècle avec douze tiroirs entourant une petite porte centrale. Décoration baroque dorée en églomisé (quelques dégâts). Deux portes pleines, l’intérieur décoré de peintures représentant l’Assomption et Henoch, placé au ciel. Sur un meuble à deux portes en placage d’acajou du XIXe siècle (usé).No longer availableDim. 156 x 102 x 40 cmEstimate: € 500 / 600 -
#359F. Spedding“Stilleven met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1905.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et daté 1905.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 120 / 200 -
#222Val St. LambertEen serie van vijf glaasjes van kleurloos kristal en versierd met een gouden rand.
Suite de cinq verres en cristal incolore, décorés d’une bordure dorée.No longer availableDim. H 11cmEstimate: € 100 / 120

