Similar lots by type
-
#797
Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.
Lot de cafetières, de pots à lait etc. en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#311
Een lot koper en brons, bestaande uit een wisseltrofee van een schuttersgilde, een kruis, een Chinese draak, een slang en twee beeldjes.
Lot de cuivres et de bronzes comprenant un trophée des tireurs, un crucifix, un dragon chinois, un serpent et deux statuettes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#418
Twee paar neogotische messingen knobbelkandelaars.
Deux paires de chandeliers en laiton de style gotique.No longer availableDim. H. 42 & 31 cmEstimate: € 150/200 -
#739
Een paar kandelaars van massief geel koper in barokke stijl. XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en laiton massif de style baroque. Fût torsadé vers le haut, le bas aux balustres. Piétement tripode décoré en relief de têtes d’angelots ailées. Larges binets circulaires. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/120 -
#377
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl met Heiligenvoorstellingen op de voet.
Candélabre d’église en laiton de style baroque représentant des saints sur la base.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 40/60 -
#367
Een balustervaasje van cloisonné op geel koper met een meerkleurig decor van pioenrozen en vogels op zwarte fond.
Vase balustre en cuivre jaune cloisonné. Décor polychrome de pivoines et d’oiseaux sur fond noir.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#643
Een art nouveau inktpot van rood koper met een glazen recipiënt, versierd met een lezende dame. Deksel manco.
Encrier art nouveau en cuivre rouge avec cuvette en verre, surmonté d’une femme lisant. Couvercle manque.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 20/30 -
#438
Een lampenvoet van verguld brons en koper in Empirestijl op een marmeren voetstuk.
Pied de lampe en bronze et en cuivre de style Empire sur base en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#440La Croix Callaghan en Sabatini
Een vaporisator parfum van 75 ml en twee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml.
Vaporisateur de parfum de 75 ml et deux vaporisateurs d’eau de parfum de 50 et 60 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#673
“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 100/120 -
#531
“Geisha met trommel”. Een groepje van gesculpteerd ivoor op een ebbenhouten voetstukje.
“Geisha au tambour”. Groupe en ivoire sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 50/80 -
#634
Scroll met een Han-afbeelding. In doos.
Scroll chinois avec une représentation Han. Dans une boîte.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#766
Twee bergères en twee stoelen van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met een kleurrijke bekleding.
Deux bergères et deux chaises en bois laqué noir de style Louis XV et à la couverture multicolore.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#99
“De visser”. Aquarel op papier.
“Le pêcheur”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 23 x 40 cmEstimate: € 20/40 -
#675
Lot van 7 poppen. 1 karakterpop gemerkt S. Souat (?) en genummerd 113/500 d.d. 2004. 1 van kunststof zonder merk. 1 zonder merk van papier-maché. 1 zwarte gemerkt Unica Belgium. 1 gemerkt Schutz Marke 60 Germany met bruine slaapogen. 1 Spaanse meisje zonder merk. 1 met onleesbaar merk (Unica?).
Lot de sept poupées. 1 poupée de caractère marquée S. Souat (?) et numérotée 113/500 de 2004. 1 en plastique sans marque. 1 sans marque en papier mâché. 1 noire marquée Unica Belgium. 1 marquée Schutz Marke 60 Germany aux yeux dormeurs bruns. 1 fillette espagnole sans marque. 1 marquée illisiblement (Unica?).No longer availableEstimate: € 60/100 -
#504Hoffbauer
“Zeezicht I”, “Zeezicht II” & “Zeezicht III”. Drie etsen. Gesigneerd en gedateerd ‘87 buiten de plaat.
“Marine I, II et III”. Trois eaux-fortes signées et datées 87 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 33,5 & 49,5 x 36,5 cmEstimate: € 60/80 -
#270
Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd druivendecor en koranverzen op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliën lap. Omstreeks 1900.
Casque persane ou Kulah Khud décorée de grappes de raisins damassées et de textes du Koran sur fond noir. Surmontée d’une pointe carrée et de deux porte-aigrettes. Mailles à l’arrière. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#153
Bestek van verzilverd metaal. 84 stuks, compleet voor 12 personen. In oorspronkelijk koffer. Lodewijk XV-stijl.
Couvert en métal argenté de style Louis XV. 84 pièces, complet pour 12 personnes. Dans le coffre d’origine.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 50/80 -
#767
Een marmeren coupe met vier albasten vogeltjes. We voegen er een albasten hondje en olifantje aan toe.
Coupe en marbre avec quatre petits oiseaux en albâtre. Nous ajoutons un chien et un éléphant en albâtre.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#441
“Temsi” Een oude metalen constructiedoos.
“Temsi”. Ancienne boîte de construction en métal.No longer availableEstimate: € 20/30