#194Een paar metalen kandelaars.
#63Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images.No longer availableOnline onlyDim. 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
An oak corner chair with rush seat.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 41 x 41 cmEstimate: € 10 / 20 -
#117“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
#157Theralgic KelatronEen vintage medisch meetinstrument. Gemerkt Theralgic Kelatron. Met cover hoes.
#69Limoges FranceEen set van 6 porseleinen mokkatasjes met onderbordjes in geschenkkoffer, gemerkt Limoges.
#95Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
#36“Vlucht uit Egypte”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#236Een lotje Chinees bestaande uit een koperen beeldje van een leeuw, een beeldje van een leeuw in roze mineraalsteen en een porseleinen snuff-bottle.
#219Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#167Een hoekschabbe in hout.
A wooden corner shelf.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 29 x 29 cmEstimate: € 15 / 25