#132“Organisch abstract”. Een print op zijde. Onderaan gesigneerd “Rose Anne”.
#31Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16No longer availableOnline onlyDim. 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#245Een set van drie wassen kerststal poppen, Maria, Jozef & Jesus.
No longer availableOnline onlyDim. h 44, 35 & 11 cm -
#211Een paar beeldjes in meerkleurig glaspasta van vogeltjes.
#126Een lot van 2 vintage houten spaander dozen, afkomstig uit een klooster.
A lot of 2 vintage wooden chip boxes, originating from a monastery.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 44 & 11 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
#136“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#142“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
#56L. van Leer & Co“De Holland-Amerika lijn 1873-1923”. Een soft cover gedenkboek met illustraties en foto’s. Vervaardigd door L. van Leer & Co.
"The Holland-America Line 1873-1923." A softcover commemorative book with illustrations and photographs. Produced by L. van Leer & Co.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#202Een modern, meerkleurige glaspasta vaas, onderaan genummerd “G 04 06”.
#82Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 & 9,5 cm