#236Een lotje Chinees bestaande uit een koperen beeldje van een leeuw, een beeldje van een leeuw in roze mineraalsteen en een porseleinen snuff-bottle.
#2Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
#34Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Fruithof”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
#164Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
An oak corner chair with rush seat.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 41 x 41 cmEstimate: € 10 / 20 -
#180Een tafellamp met verzilverde voet.
#281“Artillerie”. Een prent op papier.
#192Een miniatuur Chinees kamerscherm, handbeschilderd.
#35“De slag bij Lagos”. Een kleurenlitho op papier.
"The Battle of Lagos." A color lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 60 -
#126Een lot van 2 vintage houten spaander dozen, afkomstig uit een klooster.
A lot of 2 vintage wooden chip boxes, originating from a monastery.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 44 & 11 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#210Val Saint LambertEen vintage VSL vaas met groen in de massa.
A vintage VSL vase with green in the glass.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60