#16J. RambouxEen verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box.No longer availableOnline onlyDim. 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68Een lot van 4 messing belgewichten.
A lot of 4 brass bell weights.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 & ... & 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
#17Een paar gipsen bustes van een jonkvrouw en heer. Schilfertje aan de neus.
#214Een meerkleurig Imari porseleinen schaal.
A multi-colored Imari porcelain bowl.No longer availableOnline onlyDim. 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 65 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#117“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#6Perneel“Geabstraheerd naakt beeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#208Een paar porseleinen Satsuma vazen met figuratief decor. Onderaan gemerkt. 1 vaas met restauratie aan de voet.
A pair of porcelain Satsuma vases with figurative decoration. Marked at the bottom. 1 vase has restoration at the base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80