#34Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Fruithof”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
#125Een koeienschedel.
#106“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
#198Een beeld van een meisje in composietsteen.
#228Een antiek porseleinen beeldje van 2 paarden, genummerd.
#74Een 19e eeuws petit point Gobelin afkomstig van de rugleuning van een stoel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#12Een set van 3 paar porseleinen sushi bordjes in de vorm van vissen.
A set of 3 pairs of porcelain sushi plates in the shape of fish.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#73SatsumaEen Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
#171Een grote koperen bassin met handvaten.
A large copper basin with handles.No longer availableOnline onlyDim. Ø 52, h 19 cm -
#211Een paar beeldjes in meerkleurig glaspasta van vogeltjes.
A pair of multicolored glass paste bird figurines.No longer availableOnline onlyDim. 10 cmEstimate: € 40 / 60