#34Een Aziatisch houten lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling van parelmoer figuren en bloemendecor in reliëf.
An Asian wooden lacquer panel with pietra dura elements depicting mother-of-pearl figures and floral decoration in relief.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 35,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een spiegel met verguld houten kader en florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 71 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153“Navire Marchand”. Een print op paneel.
"Navire Marchand". A print on panel.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20cmEstimate: € 25 / 35
#11“Boslandschap met riviertje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1989.
#215“Twee landschappen”. Aquarel op papier. De ene (20 x27 cm) gesigneerd S.V. André, de andere (27 x 40 cm) gesigneerd D. Toussaint en d.d. 1944.
"Two landscapes". Watercolor on paper. One (20 x 27 cm) signed SV André, the other (27 x 40 cm) signed D. Toussaint and dated 1944.No longer availableOnline onlyDim. 27x20cm30x40cmEstimate: € 80 / 100 -
#305A. De Smet“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#434“Landschap met molen”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Landscape with mill". A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#8Marko“Parijse stadsgezichten”. Een paar prints op papier.
"Paris cityscapes". A pair of prints on paper.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 5 / 10 -
#116“Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#17Een lot van 4 oude ingekleurde modeprenten, La Toilette des Enfants.
A lot of 4 old hand-colored fashion prints, La Toilette des Enfants.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 30 / 40