#124Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
#291Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
No longer availableOnline onlyDim. 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Een art-deco schouwklok in een houten gesculpteerde kast.
An art-deco mantel clock in a wooden carved case.No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#229“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
#224Een beeld van de heilige moeder en kind met hoofden en handen van was, in display-case. Midden vorige eeuw.
#115Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in messing.
A set of 2 19th-century brass candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 10 / 20 -
#71Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
#188Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
#220Een uitgewerkte koperen kandelaar met religieuze kaars.
#70Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
An inkwell with a figurine of a mischief-maker in zamak, one inkwell is missing its original lid and glass ink pot.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#58Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 & Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60