Similar lots by type
-
#121
Een gestileerde haan van geglazuurd terracotta. Jaren ‘70. Achteraan gesigneerd ‘Karel’.
Un coq stylisé en terre cuite vernissée. années 70. Signé 'Karel' au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#63Capodimonte
“Moeder en kind”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
"Mère et l'enfant". Un groupe de faïence italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#125
Een olifantje van geglazuurd aardewerk. Tijdperk art deco.
Un éléphant en terre cuite vernissée. Epoque Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 cmEstimate: € 15 / 25 -
#123Cortendorf, W-Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolores. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#122
Een wilde eend van meerkleurig Engels aardewerk.
Un canard colvert de poterie anglaise multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124
Een haan van meerkleurig Italiaans aardewerk.
Un coq en biscuit italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#68
“Skieërskoppel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
"Couple de skieurs". Un groupe de faïence italiennes multicolores. Marqué et signé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#100Goebel, Germany
“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#5Goebel, West-Germany
“Morning song”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 447. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave voor leden van de Goebel Collectors club No. 11. Gaaf.
"Chanson du matin". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 447. Édition exclusive pour les membres du Goebel Collectors club No. 11. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#98Goebel, Germany
“Mantsjoerijse kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 149-25.
"Grue de Mandchourie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 149-25.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#30Goebel, Germany
“A stitch in time” & “Chicken-Licken”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335 3/0 & 255 4/0.
"Un point dans le temps" & "Chicken-Licken". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335 3/0 & 255 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 8 & 8,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#45Goebel, Germany
“Ostergruß”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 373. 1971.
"Ostergruß". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 373. 1971.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#48Goebel, Germany
“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 96. Minuscuul schilfertje aan het haar.
" Gretel ". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 96. Petit éclat aux cheveux.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#111Goebel, Germany
Een lot van zes vogeltjes van meerkleurig biscuit. De twee grootste gemerkt.
Lot de six oiseaux en biscuit multicolore. Les deux plus grands marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 9 cmEstimate: € 50 / 60 -
#119
Een lot van vijf stuks porselein en biscuit. Een groot en een klein trompe-l’oeil boek met wensen (Berger), een slapend meisje (Capodimonte), “Lore”, een meisje met bloemenmand (Goebel), een kleine coupe met twee arendskoppen.
Lot de cinq pièces en porcelaine et biscuit. Un grand et un petit livre en trompe-l'oeil avec des souhaits (Berger), une jeune fille endormie (Capodimonte), « Lore », une jeune fille au panier de fleurs (Goebel), une petite coupe à deux têtes d'aigle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#32Goebel, Germany
“Blumenmädl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 548. Speciale editie t.g.v. vijfjarig lidmaatschap van de M.I. Hummelclub. 1989.
« Blumenmädl ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 548. Édition spéciale à l'occasion d'une adhésion de cinq ans au MI Hummelclub. 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#77
“Scène in het park van kasteel Sanssouci”. Een hoogreliëf van Saksisch biscuit. Gemerkt van Dresden.
"Scène dans le parc du château de Sanssouci". Un haut-relief en biscuit saxon. Marqué de Dresde.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 36 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Goebel, Germany
“Festival Harmony”. Een meerkleurig porseleinen beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 172, II.
Fête de l'Harmonie. Une figurine en porcelaine multicolore de la série de MI Hummel. Marqué et numéroté en bas 172, II.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80