Similar lots by type
-
#123Cortendorf, W-Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolores. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#125
Een olifantje van geglazuurd aardewerk. Tijdperk art deco.
Un éléphant en terre cuite vernissée. Epoque Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 cmEstimate: € 15/25 -
#63Capodimonte
“Moeder en kind”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
"Mère et l'enfant". Un groupe de faïence italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#122
Een wilde eend van meerkleurig Engels aardewerk.
Un canard colvert de poterie anglaise multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#124
Een haan van meerkleurig Italiaans aardewerk.
Un coq en biscuit italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 35/50 -
#121
Een gestileerde haan van geglazuurd terracotta. Jaren ‘70. Achteraan gesigneerd ‘Karel’.
Un coq stylisé en terre cuite vernissée. années 70. Signé 'Karel' au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 20/30 -
#68
“Skieërskoppel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
"Couple de skieurs". Un groupe de faïence italiennes multicolores. Marqué et signé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#74
Drie stuks meerkleurig biscuit, bestaande uit een lis (Cor), Een vogeltje op houten sokkel (Triade) en een vogeltje (Kaiser).
Trois pièces en biscuit multicolore, composées d'un iris (Cor), d'un oiseau sur socle en bois (Triad) et d'un oiseau (Kaiser).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 7 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#2Triade, Italia
“Herder met schapen”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp van Benacchio. Gemerkt. Een blaadje aan de stronk en één achteraan beschadigd.
"Berger avec des moutons". Un groupe de biscuit multicolore. Conception par Benacchio. Marqué. Une feuille sur la souche et une au dos abîmées.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#106Goebel, Germany
“Zilvermeeuw” & “Wielewaal”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 076-12 & 38 131-08.
« Mouette argentée » et « Oriole ». Deux statuettes de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 076-12 & 38 131-08.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 & 12,5 cmEstimate: € 35/50 -
#31Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#1Triade, Italia
“Landloper op bankje met vogeltjes”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp van Benacchio. Gemerkt. Eén staartje van een vogeltje afgebroken.
"Vagabond sur un banc avec des oiseaux". Un groupe de biscuit multicolore. Conception par Benacchio. Marqué. Une queue d'oiseau cassée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#49Anri, Italy
“Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.
"Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#118
Zeven menuhouders van biscuit en porselein. Een serie van vier versierd met duifjes gemerkt van Volkstedt-Rudolstadt, een paar van biscuit met een jongen en een meisje en één rechthoekig met meisje en bloemen in reliëf.
Sept porte-menus en biscuit et porcelaine. Un ensemble de quatre à décor de colombes marqué Volkstedt-Rudolstadt, une paire de biscuit avec un garçon et une fille et un rectangulaire avec fille et fleurs en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 50/80 -
#36Goebel, Germany
“I bin I”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 429. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1989/90.
"I bin I". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 429. Édition exclusive MI Hummel Club 1989/90.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30/40 -
#15Goebel, Germany
Een admiraalvlinder van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 35003. Gaaf.
Un papillon amiral en porcelaine multicolore. Marqué. no. 35003. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#116Lladro
“Een jonge clown met hondje” ‘H. 15 cm), “Een meisje met kat en hond” (H. 13 cm) en “een bloemenjongen” (H. 24 cm). Drie beeldjes van gekleurd porselein. Onderaan gemerkt.
“Un jeune clown avec un chien” 'H. 15 cm), « Une fille avec un chat et un chien » (H. 13 cm) et « Un garçon fleuri » (H. 24 cm). Trois figurines de porcelaine colorée. Marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 60/80 -
#102Goebel, Germany
“Mädchen mit Puppe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 239/B.
"Madchen mit Puppe". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/B.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 35/45 -
#11Goebel, West-Germany
“Hab mich lieb!”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 311. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Avoir mon amour!". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 311. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 40/60