#203Kustbeeld, olieverf op doek met het mes gezet. Niet getekend.
#260Een oude koperen processiekroontje.
An old copper procession crown.No longer availableOnline onlyDim. Ø 17 cmEstimate: € 10 / 15 -
#171‘De slag bij Montenotte’ en ‘Waterloo’. een lot van twee ingekleurde prenten (litho en ets) naar veldslagen van Napoleon.
'The Battle of Montenotte' and 'Waterloo'. A lot of two hand-colored prints (lithograph and etching) depicting battles of Napoleon.No longer availableOnline onlyDim. 29/37 & 30/42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Een massief houten bankje met gestoffeerde armleuningen.
#70‘Winters landschap’ en ‘Marines’. Een lot van drie olieverfschilderijtjes op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.
#337Een gipsen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
#265Een kleine schemerlamp met een bronzen voet en een glas-in-lood kap in de geest van Tiffany.
A small table lamp with a bronze base and a stained glass shade in the style of Tiffany.No longer availableOnline onlyDim. H. 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#180Een spiegel met een kader in roze spiegelend glas en ruitpatroon.
#136Een betonnen tuinsokkel.
A concrete garden pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h 17 x Ø 32 cmEstimate: € 15 / 25 -
#181‘Vrachtschepen op de Schelde’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend.
#157“Drie poesjes”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Verheyen.
"Three kittens," a painting, oil on canvas, signed A. Verheyen.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 30.5 cmEstimate: € 20 / 30