Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Italiaans porseleinen cache-pot naar een ontwerp van Piero Fornasetti, gemerkt Este.
Este

Een Italiaans porseleinen cache-pot naar een ontwerp van Piero Fornasetti, gemerkt Este.

An Italian porcelain cache-pot designed by Piero Fornasetti, marked Este.
Dim. h 20.5 cm
SKU: 3009250273.
Categories: Beeld, curiosa, Design/vintage, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #273
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #644

    Een set kristallen art deco glazen op voet, 4 formaten. 37 stuks.

    A set of crystal Art Deco glasses on a stem, in 4 sizes. 37 pieces.
    No longer available
    Dim. H 11.5, Ø 7.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #280

    Een kommetje van meerkleurig 18e eeuws porselein. Met een decor van guirlandes en bloemen. Niet gemerkt.

    A small bowl of multi-colored 18th century porcelain. Decorated with garlands and flowers. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 7, Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530

    Dertien verschillende zilveren spelden art deco e.a. bezet met fantasie en halfedelstenen.

    Thirteen different silver brooches art deco and others set with fantasy and semi-precious stones.
    No longer available
    Dim. 44,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #640
    Limoges Lagarge

    Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

    A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #474

    Een Kasjmir tapijt, zijde handgeknoopt in Iran, 850000 knopen per vierkante meter. Met certificaat.

    A Kashmir carpet, silk hand-knotted in Iran, 850,000 knots per square meter. With certificate.
    No longer available
    Dim. 245 x 339 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #633

    Een vintage luchter, verguld metaal en porseleinen roosjes, toegevoegd een bijbehorende applique.

    A vintage chandelier, gilded metal with porcelain roses, accompanied by a matching wall sconce.
    No longer available
    Dim. h 52 x Ø 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #625

    Een Chinees zijden Hereke tapijt met een floraal decor.

    A Chinese silk Herike carpet with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 76 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #628

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #270
    Jaeger Swiss Made

    Een goudkleurig messingen wekkertje. Gemerkt. Af te stellen.

    A gold-colored brass alarm clock. Marked. Adjustable.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10, Ø 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #649
    Gien

    Een 74-delig dessertservies met floraal decor, Gien Tilleul, dishwasher-safe. 17 tassen, 16 ondertassen, 10 dessertborden, 11 koekjesbordjes, een melkkan en een suikerpotje.

    A 74-piece dessert service with floral decor, Gien Tilleul, dishwasher-safe. 17 cups, 16 saucers, 10 dessert plates, 11 cake plates, a milk jug, and a sugar bowl.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70
  • #641
    American Flyer

    “American Flyer” een treinset bestaande uit een lot sporen, een seinpaal, 4 wagons en een transformator, meerdere originele verpakkingen aanwezig.

    "American Flyer" a train set consisting of a lot of tracks, a semaphore, 4 wagons, and a transformer, multiple original packaging included.
    No longer available
    Dim. l 27 cm (wagon)
    Estimate: € 100 / 120
  • #634
    Ros

    Een art deco luchter, smeedijzer en persglas. Het glas is gemerkt Ros.

    An Art Deco chandelier, wrought iron and pressed glass. The glass is marked Ros.
    No longer available
    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #473

    Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.

    A hand-knotted wool Bidjar carpet.
    No longer available
    Dim. 155/245 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268

    10 synthetische bowlingpins van Twister (Made in Germany, USBC certified) en een kleine bowlingbal (Columbia).

    10 synthetic bowling pins by Twister (Made in Germany, USBC certified) and a small bowling ball (Columbia).
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #155
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Een ovaal tafelklokje van deels verguld metaal, zichtbaar uurwerk. Gemerkt op kast en werk. Af te stellen.

    An oval table clock of partly gilded metal, visible movement. Marked on case and movement. Adjustable.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #632

    Een koperen lantaarn met vele hoofden in profiel gedecoreerd.

    A copper lantern decorated with multiple profile heads.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #624

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel. Ateliers d’art Lys de France.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene. Ateliers d’art Lys de France.
    No longer available
    Dim. 155 x 113 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #626

    Een kristallen Marie-Thérèse luchter met 8 armen, 12 lichtpunten.

    A crystal Marie-Thérèse chandelier with 8 arms, 12 light points.
    No longer available
    Dim. h 55 x Ø 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Een dessertservies bestaande uit 6 dessertbordjes, 12 koffiekopjes met schoteltjes en 12 theekopjes met 11 schoteltjes. Van Limoges porselein.

    A dessert service consisting of 6 dessert plates, 12 coffee cups with saucers, and 12 tea cups with 11 saucers. Made of Limoges porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #638

    Zes gekleurd kristallen wijnglazen, rode en groene, gelabeld Barthmann, cristall 30’/. Blei, Handarbeit.

    Six colored crystal wine glasses, red and green, labeled Barthmann, crystal 30% lead, handmade.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631

    Een hallantaarn in Napoleon III stijl, versierd met guirlandes en Minervahoofden.

    A hall lantern in Napoleon II style, decorated with garlands and Minerva heads.
    No longer available
    Dim. h 42 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #140

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliants weighing a total of 0.58 ct.
    No longer available
    Dim. 3,80 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #254

    Een lot van vier miniaturen. Twee lijstjes met schade.

    A lot of four miniatures. Two frames with damage.
    No longer available
    Dim. 8,5/7,5 - 11/10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466
    Franz Ehrlich

    Een geassembleerd consolemeubel met 3 laden, Franz Ehrlich op metalen hairpinlegs gemonteerd.

    An assembled console cabinet with 3 drawers, mounted on metal hairpin legs by Franz Ehrlich.
    No longer available
    Dim. 87 x 158 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #8

    Een zilveren pillendoosje met een gedreven decor van rozen. Gemerkt; 800. Met een nettogewicht van 55 gram.

    A silver pillbox with a rose decoration. Marked; 800. With a net weight of 55 grams.
    No longer available
    Dim. Hoogte 2.5, Ø 5.2 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283
    Val Saint-Lambert

    Een lampenvoet van VSL kristal. Roze in de massa gekleurd. Getekend en draagt zelfklever. Schakelaar en stekker zijn manco.

    A lamp base made of VSL crystal. Pink colored in the mass. Signed and has a sticker. Switch and plug are missing.
    No longer available
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #134
    J. Tibois
    Period: 1838 - 1897

    ”Hollands zicht met bootjes”, een schilderij. Olieverf op paneel, gesigneerd en met naamplaatje J. Tibois, Ec. Holl. 1838-1897.

    "Dutch view with boats", a painting, oil on panel, signed and with nameplate J. Tibois, Ec Holl 1838-1897.
    No longer available
    Dim. 31 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #488
    Val Saint Lambert

    Een lot van twaalf geslepen kristallen glazen op voet met gekleurde kelken, 6 groene en 6 roze. Niet gemerkt.

    A lot of twelve cut crystal glasses on a foot with colored cups, 6 green and 6 pink. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 13.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #377

    Een opengewerkte penseelvaas, van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt Bao Zhu Li Ji..

    An openwork brush pot, made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom Bao Zhu Li Ji.
    No longer available
    Dim. Hoogte 29, Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #279
    Royal Copenhagen

    Een porseleinen schaal met een decor van vogels, Nils Thorsson voor Royal Copenhagen.

    A porcelain bowl with a bird motif, designed by Nils Thorsson for Royal Copenhagen.
    No longer available
    Dim. h 6 x Ø 36.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21
    Capodimonte.

    Een grote porseleinen dekselvaas, onderaan gemerkt Capodimonte, met vele personages in het decor naar de Italiaanse barok.

    A large porcelain lidded vase, marked Capodimonte at the bottom, adorned with numerous figures in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #575

    Een Art-Deco piëdestal, met blauwe glazen paneeltjes in de kraag. Met ouderdomspatina.

    An Art Deco plant stand, featuring blue glass panels in the collar. With signs of age.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #384

    ‘Heidezicht’. Olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    'Heidezicht', oil on canvas. Signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 75-90 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More