Similar lots by type
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#80
Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#54Vichy Porcelaine de Couleuvre
Een vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
Other lots in this auction
-
#65Osaka
Een Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century. -
#13Katzhütte
“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.
-
#178
Een lot van 2 kunststoffen beeldjes. 1 van een jaren 50 duo met trenchcoat en 1 van een dame op fauteuil op ontbloot bovenlichaam.
A lot of 2 plastic figurines. One of a 1950s duo in trenchcoats and one of a lady on an armchair with bare upper body. -
#68WMF
Een lot verzilverd bestek, bestaande uit 12 dessertvorken en lepels. 2105, 2104, 0060. Bijgevoegd een 24kt vergulde ‘Cromargan’ taartschep (tevens WMF)
-
#282
Een Afrikaanse houtgesculpteerd decoratief beeld/pot met afneembaar deksel.
An African wood carved decorative figure/pot with removable lid. -
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#33
“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
-
#174
Een lot van twee presenteerschalen van verzilverd metaal. Eén op voet, de andere op een draaischijf met glazen binnenschaal.
A lot of two silver-plated presentation trays. One on a base, the other on a turntable with a glass inner tray. -
#3
Een set van 2 Delftse molenvazen.
-
#42
Een boek over goud door Johann Willsberger.
A book about gold by Johann Willsberger. -
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
-
#298
Een rijkelijk gedecoreerde aardewerken schenkkan. Gebarsten aan het handvat.
A lavishly decorated earthenware pitcher. Cracked at the handle.