Similar lots by type
-
#195Een ronde spiegel van hout.
A round mirror made of wood.No longer availableOnline onlyDim. Ø 43 cmEstimate: € 35 / 45 -
#26Een ovale spiegel in vergulde houten lijst. Schade aan de lijst.
Un miroir ovale dans un cadre en bois doré. Dommage pour la liste.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#191Een rechthoekige houten spiegel.
A rectangular wooden mirror.No longer availableOnline onlyDim. 72 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#189Een ovalen houten spiegel.
An oval wooden mirror.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
Un miroir rectangulaire dans un cadre en plastique noir. Dommages au cadre.No longer availableOnline onlyDim. 98,5 x 61,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 120 cmEstimate: € 60 / 80 -
#194Een ovale spiegel van ijzer versierd met acantusbladen rondom.
An oval iron mirror decorated with acantus leaves all around.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 31 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#132Dirk Bols“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 280 -
#109Karel De Swerts“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
"Ludwig van Beethoven". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#117Everaerts“Zicht van op de kade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Vue du quai". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#107Karel De Swerts“Guido Gezelle”. Een portret in sanguinekrijt. Gesigneerd.
Guido Gezelle. Un portrait à la craie sanguine. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#149“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 29,5 cm x 34,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#46J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#146Benoit“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#128G. Lambert“Zicht op de centrale van Doel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#69“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#92“Mediteraan straatje.” Olieverf op doek.
"Rue méditerranéenne." Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#5Inn Decleer“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Ethel Horne“Engels landschap met meisje en dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. Kleine beschadiging.
"Fille avec des animaux dans la prairie au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée et datée 1906. Dommages mineurs.No longer availableOnline onlyDim. 110 x 66 cmEstimate: € 80 / 120

