#175J. Van de Veegaete“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#100Zeven boeken uit de reeks “Bestemming...”: Balearen, Madeira, De romantische Rijn, Zwitserland, Normandië & Elzas. Uitgeverij Artis Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 45 -
#92Een Boeddhistisch tafereel op zijde.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#54M. HohnerEen ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#66Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 10 / 15 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#314John warminkEen replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 40