#142Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#54M. HohnerEen ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm & Ø: 7,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#223Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918“Bomen”. Paar houtskooltekeningen op papier. Gesigneerd. Ingelijst.
#200Anita De Baaij“Compositie”. Chromolitho. Gesigneerd en gedateerd ‘88 in de plaat.
“Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#3MoriWollen Oosters karpet. Handgeknoopt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#164Een lot prenten en gravures:- “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden.- “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt.- Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum.- Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 120 -
No longer availableOnline onlyDim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25 / 35