#244Peter Bolfs“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een muts en een sjaal van nertsbont.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#182Nin“Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#177J. Dekoster“Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#82Een messingen melkkan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 15 / 20 -
#208Twee etsen:- “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen.- “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop
Deux eaux-fortes:- “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen.- “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 18 en 39 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Gard Van Mechelen“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3MoriWollen Oosters karpet. Handgeknoopt.
#47Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#202Raoul Servais“Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.
“Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#201Paul Verbeeck“Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu assis”. Litho. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#264ImhofEen messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30