Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ivoren brievenopener en een zilveren taartschep met ivoren handvat van omstreeks 1900.

Een ivoren brievenopener en een zilveren taartschep met ivoren handvat van omstreeks 1900.

Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.
Online only
SKU: 0104190023.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #23
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #216

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Jespers.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Porte une signature: Jespers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #70

    Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #59

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #108

    Veertien boeken uit de reeks “Lekkerbekken”: Koken met wijn en bier, Vrienden te gast, Koken met de microgolfoven, Pasta, Gerechten met kaas, Chocoladedesserten, “Light” keuken, Desserten, De exotische vruchten, rundvlees, koken in de open lucht, smul je slank, slaatjes, visrecepten. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #76

    Een lot van drie cache-pots en een kamerpot van meerkleurig aardewerk, waarbij Belgisch werk en met diverse decors.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #50

    Een lot van vijf verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal, waarbij één van Val St. Lambert.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #81

    Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.

    No longer available
    Online only
    Dim. 99 x 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #226
    Mirao

    “Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #177
    J. Dekoster

    “Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.

    “Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #32
    Boch La Louvière

    Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.

    Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.17,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #106

    Een lot boeken: “België”, “Filip & Mathilde van België”, “Schatten van de aarde”, “50 jaar Artis-Historia”, Brueghel en zijn tijd”, “De Vlaamse primitieven”, “Rubens en zijn tijd” & “Mexico”. Uitgeverij Artis-Historia.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More