Een jaden slavenarmband.

Een jaden slavenarmband.

A jade slave bracelet.
Dim. 43,79 g
SKU: 2705250020.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #20
Estimate: € 100 / 250

  • #38

    Een paar zilveren kandelaars, Lille (F). Makersmerkteken; JB. Jaarmerk; gekroonde Fleur de Lis (1776-1780). 1035 g.

    A pair of silver candlesticks, Lille (France). Maker's mark: JB. Date mark: crowned Fleur de Lis (1776-1780). 1035 g.
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #307
    Empire, England

    Een porseleinen theeserviesje, Empire England ‘Lilac Time’. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, een kommetje, 6 koppen en 6 schoteltjes.

    A porcelain tea set, Empire England 'Lilac Time'. Consisting of a teapot, a creamer, a sugar bowl, 6 cups, and 6 saucers.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #121

    Een horlogehouder van zilver met Hollandse keuren (tweede gehalte), in de vorm van een wandpendule met filigraanwerk. Voorzien van een zakhorloge met messingen kast en met wijzerplaat van wit email. XIXde eeuw.

    A silver watch holder with Dutch hallmarks (second grade), in the form of a wall clock with filigree work. Accompanied by a pocket watch with brass case and a white enamel dial. 19th century.
    Estimate: € 100 / 120
  • #13
    Val Saint Lambert

    Een set van 12 kristallen onderzetters met de zodiac, gemerkt Val Saint Lambert, in houten kistje.

    A set of 12 crystal coasters with the zodiac, marked Val Saint Lambert, in wooden box.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #410

    Een amethist, pearshape van +- 2,40 ct.

    An amethyst, pear-shaped, approximately 2.40 ct.
    Estimate: € 130 / 160
  • #564
    J. Van Bergen

    “Dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #348
    RS 1500 US Technics

    Een vintage bandrecorder, Technics RS 1500 US, geproduceerd tussen 1977 en 1983. Met de zeldzame plexiglazen beschermkap en beschermhoes, alsook de originele handleiding. Toegevoegd 2 lege zwart metalen reels van Technics. De adapters voor de grote reels manco.

    A vintage tape recorder, Technics RS 1500 US, produced between 1977 and 1983. Comes with the rare plexiglass protective cover and dust cover, as well as the original manual. Includes 2 empty black metal reels by Technics. Adapters for the large reels are missing.
    Dim. 51 x 60 x 25 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #285

    Een witte armstoel in Lodewijk XV stijl met roze gebloemde bekleding.

    A white armchair in Louis XV style with pink floral upholstery.
    Dim. H 97, B 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374

    “Koffiekan op tafel” en “koffiekan en kop”. Aquarel op papier, gemonogrammeerd K.G. voor Klaas Gubbels.

    "Coffee pot on table" and "coffee pot and cup." Watercolor on paper, monogrammed K.G. for Klaas Gubbels.
    Dim. 12 x 12 & 14 x 9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #447

    Een set van 3 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van een tuintje met pagode. Qianlong decor. Schilfer en haarlijn.

    A set of 3 Chinese porcelain plates with a blue on white decoration of a garden with pagoda. Qianlong design. Flake and hairline cracks.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #479
    Dumarel

    “Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Dumarel en gedateerd ‘74.

    "Winter landscape," a painting, oil on canvas, signed Dumarel and dated '74.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.

    An antique solid wood embroidery/loom frame.
    Dim. 107 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00