Similar lots by type
-
#220Limoges FranceEen tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35 / 70 -
#246Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40 / 80 -
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#249Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#222Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#196Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.
No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#195Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#238Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#250Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#227Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#155Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
A leather and polyester writing folder. With fabric cover.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#78Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.
An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cm zonder kapEstimate: € 30 / 50 -
#9Een oude houten wekker uit Frankrijk.
An old wooden clock from France.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 10 / 20 -
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
A white earthenware vase on a pedestal base.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25 -
#29Een set van 2 19e eeuwse rood koperen kandelaars waarvan 1 met schade aan de kraag.
A set of 2 19th-century red copper candlesticks, one of which has damage to the collar.No longer availableOnline onlyDim. h 21.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#178Een set van 2 cloissoné vaasjes met een decor van bomen om een zwarte achtergrond.
A set of 2 cloisonné vases with a tree motif on a black background.No longer availableOnline onlyDim. h 10,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#83Een koperen handtasje. met gegraveerd decor.
A copper handbag with engraved decoration.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#122Boch KeramisEen set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.
A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
An antique copper bedpan with a relief depicting Adam and Eve.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#165Een koperen gesculpteerde kandelaar.
A copper sculpted candlestick.No longer availableOnline onlyDim. 27,5cmEstimate: € 30 / 60 -
#61Een koperen handkoffiemolen.
A copper hand coffee grinder.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

