Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Japanse bronzen jardinnière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.
Een Japanse bronzen jardinnière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.
Een Japanse bronzen jardinnière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.
Een Japanse bronzen jardinnière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.

Een Japanse bronzen jardinière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.

A Japanese bronze jardinière, Meiji period, decorated with dragons, birds, and lions. Marked at the bottom.
Dim. h 24 x Ø 27 cm
SKU: 1712240453.
Categories: Brons, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #453
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #546

    Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.

    An Art Deco side table with inlay depicting a star and swallows.
    No longer available
    Dim. h 63 x Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #522

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #196

    Een 19e eeuws icoon met 11 heiligen en een verzilverde en vergulde riza.

    A 19th-century icon depicting 11 saints with a silver-plated and gilded riza.
    No longer available
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #696

    Een set van 6 massief eikenhouten stoelen met snijwerk met velours bekleding. 4 met oud roze velours en 2 geherstoffeerd in blauwe velours.

    A set of 6 solid oak chairs with carving and velvet upholstery. 4 in old pink velvet and 2 reupholstered in blue velvet.
    No longer available
    Dim. 98 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #695

    Een octogonaal massief gesculpteerd houten kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    No longer available
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #502

    Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design vitrinekast. Onderaan 2-deurs en 3 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten, bovenste gedeelte met 2 glazen schuifdeuren. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design display cabinet. Bottom with 2 doors and 3 drawers with chrome metal handles and legs, upper part with 2 glass sliding doors. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of use present.
    No longer available
    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #495
    Paul Sersté

    Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.

    A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #665
    Emporio Armani

    Een polshorloge Emporio Armani AR0398 met een quartz uurwerk, chronograaf en datumaanduiding. De waterbestendigheid is 5ATM. Showroommodel, in originele verpakking.

    A wristwatch Emporio Armani AR0398 with a quartz movement, chronograph, and date display. Water resistance of 5ATM. Showroom model, in original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.

    A bench for 2 persons in striped fabric.
    No longer available
    Dim. 93 x 111 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #429
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #693

    Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    No longer available
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #543

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    No longer available
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #686

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #347
    Alberani Vecchiotti

    Een oude pop van papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.

    An old papier-mâché doll marked Alberani, Milano, Italy. 3 missing fingers, a crack on the face and arm, as well as peeling paint. Circa 1930.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #542

    Een bronzen luchter met een Putti en 7 bloemvormige glazen blakers, eerste helft 20ste eeuw.

    A bronze chandelier with a Putti and 7 flower-shaped glass candle holders, first half of the 20th century.
    No longer available
    Dim. h 92 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #492
    José Chapellier
    Period: °1946

    “Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Fantôme Jésus on the Cross". A bronze sculpted and gilted statue. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 35cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #182

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd allegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    No longer available
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #699

    Een fleurige vintage hanglamp in veelkleurig gesmeed metaal met 4 lichtpunten.

    A colorful vintage pendant lamp in multicolored wrought metal with 4 light points.
    No longer available
    Dim. h 62 x Ø 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #697
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.

    A vintage rectangular coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The mirrored edges of the glass shelves are partially chipped.
    No longer available
    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #666

    Een set van 2 gesculpteerde houten Aziatische mythologische gevleugelde wezens waarvan 1 polychroom.

    A set of 2 wood-carved Asian mythological winged creatures, one of which is polychrome.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.

    A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel.
    No longer available
    Dim. 46 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #269
    Reys

    “Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.

    "Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.
    No longer available
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig marmeren blad.

    A design coffee table with chrome metal base and rectangular marble top.
    No longer available
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #645

    “Egyptenaar met boot”, een meerkleurig gipsen beeld op houten boot en sokkel. Schade aan een vinger en een teen, ook een deel van een sandaal ontbreekt

    "Egyptian with boat", a multicolored plaster sculpture on wooden boat and pedestal. Damage to a finger and a toe, as well as a missing part of a sandal.
    No longer available
    Dim. 88 x 77 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    No longer available
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #520

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met en twee saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two cabochon sapphires with a total weight of approximately 1.30 ct.
    No longer available
    Dim. 4,18 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #4
    Kurt Peisser

    “Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.

    "Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #161

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken kruik met gesculpteerd gelaat. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.
    No longer available
    Dim. 28 x 18 cm
    Estimate: € 250 / 450
  • #311
    Pastel Ceramica

    Een lot van geglazuurd keramische clowns, gemerkt Pastel Ceramica, made in Italy.

    A lot of glazed ceramic clowns, marked Pastel Ceramica, made in Italy.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #197

    Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.

    A round butler's mirror.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #483

    Een Chinese tulpenvaas van blauw en wit porselein.

    Vase in the style of Murano with a mirafiore decoration on a red background.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #556

    Een Chinees hout gesculpteerd bijzettafeltje met roos marmeren blad en klauwpoten. Vroeg 20e eeuw.

    A Chinese wooden side table with rose marble top and claw feet. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #320

    Een zilveren armband met oorbellen in filigraanwerk. Gemerkt 925.

    A silver bracelet with filigree earrings. Marked 925.
    No longer available
    Dim. 26,20 g
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More