#44“Lezend meisje”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw. Verfschade.
#33Een lot van vier XIXe eeuwse lithografieën met betrekking tot Antwerpen.
A lot of four lithographs from the XIXth century depicting Antwerp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60
#172Een print op papier met paard en hooiwagen.
#159Een verweerde spiegel in vergulde kader.
#144“Bloemen in vaas”. Een aquarel op papier, bloemstilleven, onderaan niet leesbaar gesigneerd.
#129Een set van 2 kaders met prints van Banksy, Ghetto-boy genummerd 119/150, en Flowerthrower genummerd 122/150.
A set of 2 frames with prints of Banksy, Ghetto-boy numbered 119/150, and Flowerthrower numbered 122/150.No longer availableOnline onlyDim. h 35 x b 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#134‘Stilleven met Savooi’, een ingekaderde tekening gesigneerd Merel ‘84.
'Still life with Savoy', a framed drawing signed Merel '84.No longer availableOnline onlyDim. h 91 x b 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#19“Parkzicht” & “gebladerte”. Een paar aquarellen op papier. Zonder signatuur.
#96C. Moeren“Natiepaarden te Antwerpen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#10“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Abstract landscape”. An oil painting with relief work on board. Origin Gallery Kunstparadijs in Aalst.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#59A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#128‘De verboden lectuur’, olie op doek, in vergulde kader.
#139E. Gierts“Begijnhof te Brugge.” & “Jerusalem Kerk te Brugge.” E.A. & 5/15. Gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd resp. ‘82 & ‘83. Een paar gravures.
“Begijnhof in Bruges.” & “Jerusalem Church in Bruges.” E.A. & 5/15. Signed outside the plate. Dated resp. '82 & '83. A pair of engravings.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 12 & 12 x 8 cmEstimate: € 60 / 80