#241Een paar Brussels porseleinen vazen met bloementafereel en vergulde elementen in het decor. Onderaan genummerd.
#111Jef Lambeaux“Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#407Een Chinees porseleinen vaas met vogels en floraal tafereel in het decor. Twee haarscheuren aan de bovenrand.
A Chinese porcelain vase with birds and a floral scene in the decor. Two hairline cracks on the top edge.No longer availableDim. 29,5 x Ø19cmEstimate: € 60 / 80 -
#21Een handgeslepen kristallen kom met zilveren randen gemerkt met Frans Minerva zilvermerk.
An oval mirror with gilt frame and sculpted ornament at the top.No longer availableDim. 132cmEstimate: € 120 / 180 -
#355Een handgeknoopt oriëntaals tapijt in Hereke zijde.
A hand-knotted oriental carpet in Hereke silk.No longer availableDim. 61 x 43cmEstimate: € 100 / 120 -
#654Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#165Dingens BarometersEen contrabarometer op houten paneel.
#68Een paar gedreven zilveren kommetjes, met decor van engelen. Duitse keuren. 800‰.
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een cognac kleurige diamant in markies slijp van +- 0,80 ct. en 8 kleine briljantjes.
An 18 karat yellow gold ring set with a cognac-coloured diamond in a marquise cut of +- 0.80 ct and 8 small brilliants.No longer availableDim. 2,35 gEstimate: € 750 / 850 -
#157Royal Dux“Jong boerenmeisje.” Een beeld van gesculpteerd aardewerk. Gemerkt met roze driehoek.
“Young peasant girl.” An image of sculpted pottery. Marked with the pink triangle.No longer availableDim. h 79,5 cmEstimate: € 120 / 200