#19“Heuvelvallei met meer.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Scheur in het doek, midden rechts.
"Hill valley with lake." Oil on canvas. Illegibly signed. Tear in the canvas, middle right.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
An Art Nouveau porcelain vase with 2 figures in a Greek mythological scene.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Léon Van de Kerckove“Zonnig hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1940.
"Sunny farm view". A painting, oil on panel. Signed "Leonardi?" at the bottom and dated 1940.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50 / 75 -
#618Een porseleinen tulpenvaas, wit met 3 verdiepen en 13 openingen.
#165Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#484Antoni ClavéPeriod: 1913-2005“Abstract profiel en hand”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 45/45.
#573Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#234Een rechthoekige spiegel in geslepen glas in een polychroom houten gesculpteerde omlijsting met vergulde details.
Three German coins. Wilhelm I, Frankfurt Two Vereinsthaler 1861, Ag 900/1000 37 g, 1 Coronation Thaler 1861, Ag 900/1000 18.5 g, 1 Gulden 1840, Ag 900/1000 10.5 g.No longer availableEstimate: € 200 / 240