Keno Tadamasa

A Japanese woodblock print of a Kabuki actor. Published by Shokokusha. Dated 1950.
Dim. 36,5 x 25 cm
SKU: 2210240392.
Auction day: 23 October 2024 19:00
Catalogue #392
Estimate: € 60 / 80

  • #202
    Karl Palda

    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #630

    Een lot van 15 munten uit Noorwegen. Oskar II, 1 öre, 1897, 5 öre, 1902. Haakon VII, 1 öre, 1952 (grote kroon), 1952 (kleine kroon), 2 öre 1938, 1952 (GK), 1952 (KK), 10 öre 1947, 50 öre 1941, 2 Kroner, 1907. Olav V, 10 öre 1966, 25 öre, 1968, 50 öre, 1974, 10 Kroner, 1964.

    A lot of 15 coins from Norway. Oskar II, 1 öre, 1897, 5 öre, 1902. Haakon VII, 1 öre, 1952 (large crown), 1952 (small crown), 2 öre 1938, 1952 (LC), 1952 (SC), 10 öre 1947, 50 öre 1941, 2 Kroner, 1907. Olav V, 10 öre 1966, 25 öre, 1968, 50 öre, 1974, 10 Kroner, 1964.
    Estimate: € 25 / 35
  • #7

    Een Duitse geslepen kristallen coupe. Gemerkt ‘Made in Germany’. Kleine schilfers onderaan de voet.

    A German cut crystal compote. Marked 'Made in Germany'. Small flakes at the bottom of the foot.
    Dim. h 18,5 - Ø 21,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432
    Leonor Fini
    Period: 1907-1996

    “De Kikkerbaring”. Een ets op papier, droge naald. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 160/290.

    "The Frog Revelation". An etching on paper, drypoint. Signed and numbered 160/290 outside the plate at the bottom.
    Dim. 56 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #252
    Sophie Pir
    Period: 1858 - 1936

    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23

    Een vintage vaas, jaren 50 van de vorige eeuw, onderaan gemerkt W. Germany en genummerd 598-40.

    A vintage vase from the 1950s, marked W. Germany on the bottom and numbered 598-40.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #336

    Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.

    A bentwood coat rack in the style of Thonet.
    Dim. h 185 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #54

    “1914 Herinneringstafereel 1918”. Een Oudstrijdersoorkonde op verguld paneel met reliëf.

    "1914 Commemorative Scene 1918". A veteran's certificate on gilded panel with relief.
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #442

    “Abstracte boot”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract boat". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 31 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #389
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554
    Dordevic Miodrag
    Period: 1936

    “Kleurrijk abstract”. Een serigrafie op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Colorful abstract". A silkscreen on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 80 x 93 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #416

    Een houten salontafel met glazen blad bovenop gevlochten rieten middenstuk en fijn houtsnijwerk met klauwpoten.

    A wooden coffee table with a glass top, caned center, and delicate wood carving with claw feet.
    Dim. 51 x 54 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00