#559Pol MaraPeriod: 1920-1998
“En s’échappant”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.
#27
Een lot van 3 antieke wijnkaraffen met bloemen, druiventrossen en ananassen in reliëf als decor.
#17Sparklets London
Een art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
#249Elise Van Leeuw
#154Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Bords de l’Escaut”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, rechts onder gesigneerd en gedateerd 1944, titel achteraan.
#43
“Engelse jachthond”, een bronzen beeldje, niet gesigneerd.
#136Poltrona Frau
Chester by Poltrona Frau, een muisgrijze lederen gecapitonneerde design sofa. Enkele kleine vlekjes.
#517Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali
#357
Een art deco vaas in aardewerk met een decor van bloemen en een vogel, A. Dubois, niet gemerkt.
An Art Deco earthenware vase decorated with flowers and a bird, A. Dubois, unmarked.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#549
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met rood en oker in het decor.
#116
Een design bijzettafeltje/vouwtafel op centrale driepoot en volledig in metaal bekleed.
#607
Een antieke koperen heklicht olie scheepslamp.
An antique copper ship lantern oil lamp.No longer availableDim. 37 x 18 x 16 cmEstimate: € 80 / 120