#320Een vintage aardewerken vaas met handvat in drie kleuren, gemerkt onderaan ‘W. Germany.’
A vintage ceramic vase with handle in three colors, marked 'W. Germany' at the bottom.No longer availableDim. H 40 cm, Ø 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5Een lot van 3 zakhorloges waarvan de 2 kleinste gemerkt 800 zilver.
#43“Engelse jachthond”, een bronzen beeldje, niet gesigneerd.
#274Gaby De PauwPeriod: 1924 - 2000“Avondzon op de heide”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd De Pauw.
#20Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een fotohouder.
#431Een Art Nouveau vaasje van glaspasta in Legras stijl. Onderaan genummerd 6060.
#596Een Perzisch handgeknoopte loper, Hamedan met geometrisch decor.
#632Anton PieckPeriod: 1895-1987“Pompoenenveld en hooischoven”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 89/200.
"Pumpkin field and haystacks". A lithograph on paper. Signed and numbered 89/200 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#633Een Chinees houten gesculpteerd bruidskoffertje.
#52Een lot van 2 vintage emaille borden, bestaande uit “Antwerpse Maatschappij van Deposito’s en Hypotheken” en “Niet Inschakelen”.
A lot of 2 vintage enamel signs, consisting of "Antwerpse Maatschappij van Deposito's en Hypotheken" and "Do Not Operate".No longer availableDim. 41 x 46 & 20 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#119Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Stilleven met aardbeien”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd JVP.
"Still life with strawberries", a painting, oil on canvas, monogrammed JVP.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 180