#22M. Van Laere“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Laere.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed M. Van Laere.No longer availableDim. 78 x 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#472Robert Van HorickPeriod: 1940 -“Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.
#152Paul Jean ClaysPeriod: 1819-1900“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887.
#265Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.20 ct. and sapphires with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,97 gEstimate: € 450 / 550 -
#636Een houten kastje met 4 schuifladen.
#493Een gouden munt. Zuid-Afrika, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916,7/1000 7,99 g. Muntersmerk S.A.
A gold coin. South Africa, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916.7/1000 7.99 g. Mint mark S.A.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#454Chinees borduurwerk op zijde, een lot van 2 lijsten met elk 3 werkjes.
Chinese silk embroidery, a lot of 2 frames each with 3 pieces.No longer availableDim. 53 x 10 cm 1/6Estimate: € 150 / 200 -
#524Een rechthoekige spiegel in een houten lijst met goud- en zwartkleurige accenten en gebeeldhouwde details. 19de eeuw.
#411Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.
A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 300 / 400