#187Een lot van 3 vintage gepatineerd metalen wandlampen in de vorm van 3 lelies met 2 lichtpunten.
#549Een Perzisch handgeknoopt tapijt met rood en oker in het decor.
#467Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#20Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een fotohouder.
#134Edward Pierre BuyckPeriod: 1888 - 1960“Koeien op de heide bij Brugge”, eerste helft 20ste eeuw, een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd op paneel. Gesigneerd Eddy Buyck.
"Cows on the Heath near Bruges", first half of the 20th century, a painting, oil on canvas laid down on panel. Signed by Eddy Buyck.No longer availableDim. 45 x 61.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#379Achille Cools“Dryade” genummerd. 39/50. Gesigneerd buiten de plaat.
"Dryad" numbered. 39/50. Signed outside the plate.No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#555Een Belgische herdenkingspenning. Boudewijn I, 25-jarig jubileum. 1976 Fr. Au 900/1000.
A Belgian commemorative medal. Baudouin I, 25th anniversary. 1976 Fr. Au 900/1000.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 380 / 420 -
#153“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 160 -
#137Een bronzen beeld van een struisvogel bereden door een cherubijn met samoerai zwaard en schild in hand.
An earthenware fish dish from St. Omer, 18th century. Decorated with blue flowers and manganese towards the back.No longer availableDim. 54,5 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60