#7Een Duitse geslepen kristallen coupe. Gemerkt ‘Made in Germany’. Kleine schilfers onderaan de voet.
A German cut crystal compote. Marked 'Made in Germany'. Small flakes at the bottom of the foot.No longer availableDim. h 18,5 - Ø 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#252Sophie PirPeriod: 1858 - 1936“Stilleven met bakharing, gepofte patatjes en appelen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.
#23Een vintage vaas, jaren 50 van de vorige eeuw, onderaan gemerkt W. Germany en genummerd 598-40.
A vintage vase from the 1950s, marked W. Germany on the bottom and numbered 598-40.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
#54“1914 Herinneringstafereel 1918”. Een Oudstrijdersoorkonde op verguld paneel met reliëf.
#442“Abstracte boot”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#389Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
#554Dordevic MiodragPeriod: 1936“Kleurrijk abstract”. Een serigrafie op papier. Onderaan gesigneerd.
"Colorful abstract". A silkscreen on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#416Een houten salontafel met glazen blad bovenop gevlochten rieten middenstuk en fijn houtsnijwerk met klauwpoten.
A wooden coffee table with a glass top, caned center, and delicate wood carving with claw feet.No longer availableDim. 51 x 54 x 104 cmEstimate: € 100 / 150