#163Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.
A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion.No longer availableDim. 800‰ 570 gramEstimate: € 300 / 500 -
#203Eric Solé Artemide Milano“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#98C&A Voigt Sitzendorf“Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.
#674Een vaas van geglazuurd aardewerk.
A glazed earthenware vase.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#540Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,86 gEstimate: € 300 / 400 -
#7Franklin Mint Precesion Models‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
'1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.' Scale model. We add a coin from the Rolls-Royce 'Flemish Section - 1993 - 2003,' a Rolls-Royce baseball cap, a Balmoral Lambswool sweater with RREC branding, a frame, and an RR Rally card.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#460Een 18 kt geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with one brilliant cut diamond of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 300 / 400 -
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#12Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De Heilige Franciscus”, een ets, binnen en buiten de plaat gesigneerd door Joris Minne en genummerd 2/100.
"The Saint Francis", an etching, signed inside and outside the plate by Joris Minne and numbered 2/100.No longer availableDim. 25.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
An antique Jumeau doll with a porcelain head and papier-mâché limbs. Includes a small porcelain doll.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#244“Het bospad”, een groot 19e eeuws schilderij, olieverf op doek, draagt de naam J. Goosemans.
"The forest path," a large 19th-century painting, oil on canvas, bears the name J. Goosemans.No longer availableDim. 103 x 168 cmEstimate: € 100 / 150 -
#228Een lot van 2 wandlampen in verguld smeedijzer en 2 glazen vlammen.
A lot of 2 wall lamps in gilded wrought iron and 2 glass flame torches.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 120 / 180