#199Charly Michel“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
"World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.No longer availableDim. 152 x 110Estimate: € 150 / 200 -
#123Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#361Val Saint LambertEen kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.
A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked.No longer availableDim. h 8.5 x Ø 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Henri Matisse“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
"Seated nude and Lady with birdcage", a set of 2 etchings, signed within the plate, both numbered 2/944.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#606Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#291SamickEen banjoline van het gerenomeerde merk Samick.
A banjoline by the renowned brand Samick.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#68Een gevarieerd lot van 7 miniatuurauto’s in verschillende schalen, bestaande uit Matchbox, Burago’s, Norev, Welly, Maisto en old timer.
A lot of 7 miscellaneous miniature cars in various scales, including Matchbox, Burago, Norev, Welly, Maisto, and old timer.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#601Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#96Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.
A side table in Bauhaus style, circa 1935, in chromed metal veneered wood.No longer availableDim. 63 x 70 x 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#669Een Boomse Art-Deco glazen vaas met goudopleg en amberkleurige voet.
A Boomse Art Deco glass vase with gold overlay and amber-colored base.No longer availableDim. h 24 Ø16 cmEstimate: € 40 / 60