#178Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
#62M. Maggi“Riviera di Povente”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M Maggi.
"Riviera di Povente”, a painting, oil on canvas, signed M Maggi.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#683Een Duitse Luftwaffe tinnen waterkan gedateerd 1939.
A German Luftwaffe tin water jug dated 1939.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223TrekEen koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 150 / 200 -
#202Gustave HelinckPeriod: 1884-1954“Havenzicht met zeilbootjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. doekschade links bovenaan.
#177Hergé“L’étoile mystéreuse”, Tintin, HC, A23, 1ste blauwe rug, 1944. Naam geschreven op het titelblad.
#74Pierre-Auguste RenoirPeriod: 1841-1919“Sur la plage à Bernval”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.
"On the beach at Bernval". An etching on paper, signed at the bottom in the plate.No longer availableDim. 13,5 x 9.5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#336Een speeltafeltje in mahonie en vilt, opklapbaar.
A small mahogany and felt gaming table, foldable.No longer availableDim. 84 x 81 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Portrait of a Friar". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 51 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#509Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.
A mythical ancestor figure or "hampatong" made of carved wood. Depicts a woman with a protruding tongue breastfeeding a child. Borneo, early 20th century.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 2000 / 2200