#106Een grote vaas in geslepen kristal. Kleurloos.
A large vase in cut crystal. Colorless. -
#37Een antieke roodkoperen ketel.
An antique red copper kettle. -
A vintage transformer for a slot car race track in its original packaging. -
#207Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
Autumn Impression. Oil on canvas, signed illegibly. -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration. -
#41Een lot van 4 kandelaars, 3 van verzilverd metaal en 1 in koper.
A lot of 4 candlesticks, 3 in silver-plated metal and 1 in copper. -
#60Een toestel om diamant te snijden.
A device for cutting diamonds. -
#156‘Portret van een jonge Aziatische vrouw’, acryl op doek. Niet getekend.
'Portrait of a young Asian woman', acrylic on canvas. Not signed. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#100Twee bordjes van Imari porselein.
Two plates of Imari porcelain.