Een Japanse Satsuma vaas, kobalt en vergulde details met hofscene.

A Japanese Satsuma vase, cobalt and gilded details with court scene.
191
h 24 cm
Estimate: 4060
Catalogue #191
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #127

    ‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.

    'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers.
    Online only
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #257

    Een Chinees porseleinen vaas met decoraties ni rood en blauw op een witte achtergrond. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase with red and blue decorations on a white background. Marked at the bottom.
    Online only
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #189
    Karlsbader

    Een rechthoekig schaaltje met verguld decor. Gemerkt.

    A rectangular dish with gilded decoration. Marked.
    Online only
    Dim. 33 x 14,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #115

    Een lot van 8 verbronsde kinderschoentjes.

    A lot of 8 bronzed children's shoes.
    Online only
    Dim. l 18 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #249

    Een gemarqueteerd bijzetbeubeltje met een wit marmeren blad. 1 deur en 1 lade.

    A marquetry side table with a white marble top. 1 door and 1 drawer.
    Online only
    Dim. H 99, B 72, D 53 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #187

    Een rokerssetje van meerkleurig porselein, met een decor van bloemen. Gemerkt Limoges.

    A smoking set in multi-colored porcelain, decorated with flowers. Marked Limoges.
    Online only
    Dim. 20/29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #107

    Een lot van 7 Delfts blauw aardewerken stukken bestaande uit een dekselvaas (gelijmde dop), een klok, een vaas, een potje (beschadigde hoed) en 3 kleine spaarpotjes.

    A lot of 7 Delft blue earthenware pieces consisting of a lidded vase (repaired lid), a clock, a vase, a pot (damaged top), and 3 small money boxes.
    Online only
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #45
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, niet gemerkt.

    A vintage crystal vase, colored green throughout, unmarked.
    Online only
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #118

    Een lot van 4 19e eeuwse boeken, Magasin Pittoresque, jaargangen 1850 - 1852 - 1855 - 1889.

    A set of 4 19th-century books, Magasin Pittoresque, editions 1850 - 1852 - 1855 - 1889.
    Online only
    Dim. 29 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #208

    Twee vierkante sierbordjes van meerkleurig Limoges porselein.

    Two square decorative plates of multicolored Limoges porcelain.
    Online only
    Dim. 17/17 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #147

    ‘Het steen’ & ‘Het Rockoxhuis’, twee monochrome etsen door Pieter de Mets en Romain Malfliet.

    'The stone' & 'The Rockox House', two monochrome etchings by Pieter de Mets and Romain Malfliet.
    Online only
    Dim. 40/18 en 22/27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #211
    Viktoria Sorina
    Period: 1926 - 2012

    “Siertuin met vijver”, een schilderij, waterverf op papier, gesigneerd en gedateerd 1992.

    "Ornamental garden with pond," a painting, watercolor on paper, signed and dated 1992.
    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online Only Varia 15 December 2025

Op Maandag 15 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday 15 december, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

15 December 2025 22:00

Auction day: 15 December 2025 22:00