#452Guillaume CorneillePeriod: 1922-2010)“Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.
"Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 200 -
#378Een vintage set van een Duitse keramiek, bestaande uit een schaal en een vaas, gemerkt Germany.
A vintage set of German ceramics, comprising a bowl and a vase, marked Germany.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#602Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Staand naakt”, houtskool op board, gemonogrammeerd JH.
#311MärklinEen lot van 4 vintage Märklin goederen wagons. H0 #381, #374, #364, #372, medio 1940-1950.
A lot of 4 vintage Märklin freight cars. H0 #381, #374, #364, #372, from the mid 1940s-1950s.No longer availableDim. 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#472Robert Van HorickPeriod: 1940 -“Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.
#182DeknudtEen vintage rechthoekige spiegel van facetgeslepen glas. Met op verso een label.
A vintage rectangular mirror made of beveled glass. With a label on the back.No longer availableDim. 94,5 x 67 cmEstimate: € 200 / 300 -
#386Een opklapbare massief gesculpteerde houten speeltafel/wandconsole op wieltjes.
A foldable solid wood carved gaming table/wall console on wheels.No longer availableDim. 75 x 88 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#236Een strakke massief eiken tafel op blokpoten.
#16Een houten kamerstoeltje met originele bekleding in Louis XV stijl, sporen van restauratie.
A wooden armchair with original upholstery in Louis XV style, showing signs of restoration.No longer availableDim. 96 cmEstimate: € 80 / 120