Een Japanse vaas met vijverdecor.
Royal Nippon Nishiki

A Japanese vase with pond decoration.
Dim. h 31,5 cm
SKU: 2210240380.
Auction day: 23 October 2024 19:00
Catalogue #380
Estimate: € 6 / 80

  • #23

    Een vintage vaas, jaren 50 van de vorige eeuw, onderaan gemerkt W. Germany en genummerd 598-40.

    A vintage vase from the 1950s, marked W. Germany on the bottom and numbered 598-40.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #423

    Een lot van 18 munten uit het Verenigd Koninkrijk. Edward VII, George V, George VI, 6 p. 1906, Farthing 1907, 1943

    A lot of 18 coins from the United Kingdom. Edward VII, George V, George VI, 6 pence 1906, Farthing 1907, 1943.
    Estimate: € 120 / 140
  • #609

    Een wit geschilderde hallspiegel in een massief gesculpteerde houten lijst, met bijbehorend sierelement.

    A white-painted hallway mirror in a solidly carved wooden frame, with matching decorative element.
    Dim. 13 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #400

    Een zilveren munt uit Italië. 5 Lire, Victor Emmanuel 1818, Koninkrijk Sardinië. Ag 900/1000 24,62 g.

    A silver coin from Italy. 5 Lire, Victor Emmanuel 1818, Kingdom of Sardinia. Ag 900/1000 24.62 g.
    Estimate: € 100 / 140
  • #297
    Val Saint Lambert
    Period: 1935

    An art deco vase, model John by Charles Graffart for Val Saint Lambert. Marked VSL Belgique at the bottom. Circa 1935.
    Dim. h 25.5 x Ø 15.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #233
    Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen.

    A multi-colored porcelain figure of a parrot on a tree stump, Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #292
    M. Vierstraete

    “Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.

    "Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.
    Dim. 121 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #154
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Bords de l’Escaut”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, rechts onder gesigneerd en gedateerd 1944, titel achteraan.

    "Bords de l’Escaut" is a painting, oil on panel in a gilded frame, signed and dated 1944 in the lower right corner, with the title on the back.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 85 x 240 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #24

    “Herberg bij bergrivier.” Olieverf op doek. Draagt handtekening A. Bartholomé, gedateerd 1914.

    "Inn by mountain river." Oil on canvas. Signed by A. Bartholomé, dated 1914.
    Dim. 25 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #64
    Elisabeth Ven
    Period: °1935

    “Bloemenstilleven met rozen en koperen pot met figuren.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flower still life with roses and copper pot with figures." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 53 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #604
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Wachtdok”, Indische inkt op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Watchdog", Indian ink on paper, monogrammed JH.
    Dim. 49 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00